Deren Talu'nun kalbini çaldı! Yeni aşkı bakın kim çıktı?

Deren Talu'nun kalbini çaldı! Yeni aşkı bakın kim çıktı?
Yayınlanma Tarihi: 16.11.2019 15:01 | Değiştirme Tarihi: 16.11.2019 15:13

Sunucu ve şarkıcı Defne Samyeli'nin 23 yaşındaki kızı Deren Talu, hakkında çıkan bir aşk iddiası ile magazin gündeminde... Geçtiğimiz aylarda New York Moda Haftası’nda podyuma çıkan, zaman zaman sosyal medya yaptığı iddialı paylaşımlarla adından söz ettiren Deren Talu'nun yeni flörtü kim?

Posta gazetesinden Halil Kalmuk'un haberi şöyle: "Arzu-Ömer Sabancı’nın ortanca oğlu Hakan Sabancı, geçen çarşamba Levent’teki gece kulübü Chicki Boom’daydı. Yurt dışından gelen misafirleri ile birlikteydi. Defne Samyeli’nin Eren Talu’dan olan kızı Deren Talu da kulüpteydi. Dedikoducular ve tanımayanlar, ikilinin birlikte olduğunu konuşmaya başladı. Oysa alakası yok.

AYNI YAŞTALAR 

Deren Talu’nun kalbini çalan Hakan Sabancı değil, adını şimdiye kadar dedikodulardan uzak tutmayı başaran kardeşi Kerim Sabancı.Zaten o gece Kerim Sabancı da kulüpteydi. Deren’in de içinde olduğu arkadaş grubu ile eğlendi.2018’de University of Southern California Üniversitesi’nden mezun olan Kerim, Amerika’da çalışıyor. Deren gibi 23 yaşında."