Deniz Seki şarkı söylediği sırada sahneden düştü! İlk açıklama...

Deniz Seki bir otelde konser verirken sahnede feci bir kaza geçirdi. Büyük bir şok yaşayan Deniz Seki, sahne ve aydınlatma arasındaki boşluğu göremeyince düştü. Seki, konuya ilişkin sosyal medya hesabından bir de açıklama yaptı. 

Yayınlanma Tarihi: 30.12.2019 09:44
Değiştirme Tarihi: 30.12.2019 10:58

Bir otelde sahne alan Deniz Seki, şarkısını söylediği sırada sahnede büyük bir talihsizlik yaşadı. Sahnenin arkasına yürüdüğü sırada oradaki boşluğu göremeyen Deniz Seki, yere düştü.

YARDIMLARLA AYAĞA KALKTI

Ünlü sanatçı, sahne ile aydınlatma arasındaki boşluğu göremeyince bir anda yere düştü. Çalışanlar ve konuklar bir anlık korku yaşasalar da Seki kısa sürede yardımlarla ayağa kaldı. Durumu iyi olan şarkıcı, konsere kaldığı yerden devam etti.

DENİZ SEKİ'DEN AÇIKLAMA

Deniz Seki, Cumartesi akşamı yaşadığı kazaya ilişkin Instagram hesabından bir açıklama yaptı. Korkulacak bir şeyin olmadığını söyleyen Seki, 'Nazar çıktı' ifadelerini kullandı. İşte Deniz Seki'nin açıklaması

Öncelikle herkese iyi haftalar ve şimdiden mutlu yıllar diliyorum Cumartesi gecesi gerçekleştirdiğimiz sahnemizde bir iş kazası geçirip düştüm. Beni merak eden, soran, yazan herkese sonsuz teşekkür ederim. Çok şükür korkulacak bir şey yok. Hala biraz ağrım var ama nazar çıktı diyelim