Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Deniz Seki'nin 15 Temmuz kararı

Deniz Seki'nin 15 Temmuz kararı

Deniz Seki, cezaevinden çıktıktan sonra vereceği ilk konseri erteleme kararı aldı. 15 Temmuz olan konser tarihi Deniz Seki'nin isteği ile ertelendi...

12.06.2017 10:20

Deniz Seki, Kıbrıs’taki bir otelle yaptığı konser anlaşmasını ileri bir tarihe ilerledi. 15 Temmuz için konser anlaşması yapan şarkıcı, “O kara günde sahneye çıkıp şarkı söyleyemezdim. O yüzden konseri 22 Temmuz’a aldık” dedi.

Cezaevinden 5 Haziran’da tahliye olan Deniz Seki, vakit kaybetmeden yeni single’ı için hazırlıklara başladı. Ünlü şarkıcı, önceki akşam nişanlısı Faruk Salman’la birlikte aranjör Ozan Çolakoğlu’nun Ulus’taki stüdyosundan çıkarken görüntülendi. Stüdyo çalışmasının ardından stüdyodan Salman’la el ele ayrılan Seki, “Single çalışmamız var. Bu ayın sonuna yetiştirmeye çalışıyorum” dedi. 15 Temmuz’da Kuzey Kıbrıs’taki bir otelde sahneye çıkmak için anlaşma yapan Seki, o konserin tarihini ileri bir tarihe aldığını da açıkladı: “O kadar çok şehidimizin olduğu kara bir günde sahneye çıkıp şarkı söyleyemezdim. O yüzden tarihi 22 Temmuz’a aldık. 15 Temmuz’da yalnızca şehitlerimize dua etmek istiyorum.” (Hürriyet)

Yorumlar | 0
üye profil