Deniz Seki'den zayıflama açıklaması: Emin ellerdeyim, zayıflamayı kafaya koydum

Önceki gün Emel Müftüoğlu'nun doğum günü kutlamasına dahil olan Deniz Seki mekan girişinde ayaküstü basın mensuplarıyla sohbet etti. Gazetecileri karşısında görünce güneş gözlüklerini takan Seki, zayıflama konusuyla ilgili gelen soru üzerine, "Emin ellerdeyim. Zayıflamayı kafaya koydum" dedi.

Yayınlanma Tarihi: 16.10.2020 09:35
Değiştirme Tarihi: 16.10.2020 09:35
Deniz Seki'den zayıflama açıklaması: Emin ellerdeyim, zayıflamayı kafaya koydum

59 yaşına basan Emel Müftüoğlu, önceki akşam Arnavutköy'de yer alan bir mekanda sanat camiasından dostları ile yeni yaşını kutladı. Aralarında; Hakan Altun, Demet Akbağ, Oktay Kaynarca, Deniz Seki, Kubat, Zara, Gonca Vuslateri ve Oya Başar gibi çok sayıda ismin katıldığı doğum günü kutlamasına gecenin ilerleyen saatlerinde çalgı ekiplerinin de dahil olmasıyla eğlence dolu anlar yaşandı.

Emel Müftüoğlu’nun doğum günü kutlamasına geç dahil olan Deniz Seki, mekan girişinde basın mensuplarını görünce araç içinde bir süre hazırlanarak öyle mekana giriş yaptı.

Gazetecileri karşısında görünce güneş gözlüklerini takan Seki, zayıflama konusuyla ilgili gelen soru üzerine, "Emin ellerdeyim. Zayıflamayı kafaya koydum" dedi.

Mekandan herkes çıktıktan sonra, saatler 03:30'u gösterdiğinde çıkan Hakan Altun, popstar Ajda Pekkan ile aralarında çıkan aşk haberlerini cevaplamadı.