Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
DENİZ SEKİ'DEN DUYGUSAL MEKTUP!

DENİZ SEKİ'DEN DUYGUSAL MEKTUP!

Bakırköy Cezaevinde tutuklu olan ünlü sanatçı Deniz Seki, hayranlarına duygusal bir mektup yazdı.

13.07.2016 10:50

Nişanlısı Faruk Salman cezaevinde olan sevgilisi Deniz Seki için, Fan Club üyeleriyle bir kutlama organize etmişti.1 Temmuz'da doğum günü olan ve doğum gününü hapishanede kutlayan, Deniz Seki hayranları ve sevdikleri için bir mektup kaleme aldı."1 Temmuz benim doğum günüm ve yine bir doğum günümde sevdiklerimden maalesef ki ayrıyım. Doğum günüm olması umurumda değil, çünkü yaşsız bir kadınım ben ama içimden geldi. Size sizi çok özlediğimi söylemek. O yüzden; hayatıma dokunan, en zor günlerimde hep yanımda olan herkesedir bu mektubum.

Deniz Seki yeni yaşını cezaevinde kutladı

Başta canım Ailem, Annem, Serdar'ım, Serkan ım, onların şahane aileleri, Kıymetlim Faruk um, menajerim dostum Özgür'üm, avukatım Naim ve Hazal'ım, çok değerli fanlarım (DSFC) bana destek veren yazılarıyla, yorumlarıyla kendimi güvende hissettiren gazeteci arkadaşlarım, çok değerli sanatçı dostlarım, meslektaşlarım, kıymetli radyocu arkadaşlarım, yapımcım Bülent Seyhan'ım, Yayın Evi İnkılap Ailesi Mensupları ve beni karşılıksız gönülden seven tanıyan, tanımayan gönülden dostlarım, arkadaşlarım kardeşlerim, tüm kader mahkumları arkadaşlarımı sabırla bekleyen ailelerine. Özgürlüğümü çok özledim, çok özledim sımsıkı sarılmayı ve artık çok sıkıldım. Güzelim ülkemin içinin kan ağladığı bu zor günlerde birlik, beraberlik ve kardeşlik zamanıdır şimdi hem de en köklüsünden. Bazı şeylerin adını sadece zaman koyar sen ne yaparsan yap, su akar sesini kader duyar. Benim en büyük dileğim henüz alfabesini bilemediğim kuramadığım cümlelerim. Artık gün saymak değil de , hayatları saymak daha kolay gelir oldu bana. Kavuşmamıza kaldı şunun şurasında 44 hafta. Benim mektubum sizin elinize geçene kadar 43 hafta.

AİHM'den Deniz Seki kararı!

Tıpkı SEZEN'imizin dediği gibi Hapishaneyi verimhaneye dönüştürmeye çalışıyorum. Yakın bir tarihte yine İnkılap Yayın Evinden çıkacak bir şiir kitabının editörlüğünü yaptım. Yakında paylaşıcam sizlerle. Kitabın adı Tuz Detayları sürpriz olsun. Her gün kütüphane, koğuş, havalandırma arasında dokuyorum hayallerimi. Yaz burada cehennem, nem almış başını gidiyor biliyorsunuz klimalıda değil ortamımız tabiri caizse yanıyoruz cayır cayır. Olsun varsın geçer, geçer geçecek elbet. Benimle ilgili gerekli haberleri ailem, nişanlım, menajerim ve avukatlarımdan alıyorsunuz zaten ama kendi sesimden duyuramadığım için size içimi kalemimle biraz hem içimi dökmek hem de hasret gidermek istedim aslında. İyiyim diyorum ama memleketim bu haldeyken bu asla iyi olamıyorum terörü lanetliyorum hemde en yüksek sesimle. Canım acıyarak içim kan ağlayarak. kahrolun hepiniz. allah ım hepimize sağlık, barış, özgürlük, birlik ve beraberlik türküleri söyleyeceğimiz nice bayramlar hediye etsin bize (Amin)

Deniz Seki isyan etti!

Deniz kabuğunu kulağına dayadığında Deniz in sesini duyar gibi olur ya insan Deniz kabuğunun hala Deniz in sesini hatırlayabilmesi ne kadar büyüleyici. Bunca zamandır ayrı düşünmelerine rağmen Deniz le arasındaki bağ ne kadar kuvvetli. Siz benim Denizimsiniz. Bende sizin Deniz Kabuğunuz! Kalın sağlıcakla. Hepinizi sevgiyle kucaklıyorum. Hee bu arada AİHM e , 7 yıl sonrada olsa beni haklı bulduğu için çok teşekkür ediyorum. Bazı şeylerin adını sadece zaman koyar. Sen ne yaparsan yap. Su akar sesini sadece kader duyar. En kalbi duygularımla sizi çok seviyorum"Deniz Seki'nin orijinal el yazısı;
Yorumlar | 0
üye profil