Deniz Işın Coşkuner'in yeni kitabı raflarda

Deniz Işın Coşkuner’in yeni kitabı “Banyodaki Vahşet” raflardaki yerini aldı.  

Yayınlanma Tarihi: 06.11.2021 13:17
Değiştirme Tarihi: 06.11.2021 13:17
Deniz Işın Coşkuner'in yeni kitabı raflarda

Yeni kitabı ile ilgili açıklama yapan Deniz Işın Coşkuner “Banyodaki Vahşet, içerisinde büyük bir gizem barındırıyor. Son kitabımla, okurumun olayların gidişatını merak etmesini, bir sonraki sayfada neler olacağını tahmin etmeye çalışmasını istedim. Bu isteğimin bir ürünüdür ‘Banyodaki Vahşet’.” sözleriyle kitabıyla ilgili bilgi verdi.

Son kitabı hakkında açıklamalarını sürdüren Deniz Işın Coşkuner “Edebiyat benim tutkum. Bu tutkumun zamanla yazma konusunda yol gösterici olduğunu fark ettim. İlk kitabımı büyük bir heyecanla yazmıştım. Bu heyecan, ikinci kitabıma da sirayet etti. Ortaya ‘Banyodaki Vahşet’ çıktı. Gizemlerle dolu kitapları sevmişimdir. İnsan, kitapta yer alan bütün sahneleri gözünde canlandırabiliyor. 

Her detay, hafızada yer ediyor. Kitabı okumanın üzerinden yıllar geçiyor, ‘Ah! Bu sahneyi nereden hatırlıyorum?’ diyor insan. Kitabın adını unutsanız dahi ne olayı ne de mekânı unutuyorsunuz. Bu yüzden, başarılı gerilim romanları, insanın hayal gücünü besliyor. Ben de hissettiklerimi, okura son kitabımla vermeye çalıştım. Karakterleri, mekanları, zamanı ve olayı bir bütünlük içerisinde sunmaya çalıştım. Çünkü her bir unsurun başarılı şekilde işlenmesi, kaliteli romanların çıkmasını sağlar. Romanı yazarken kendimi olayların içerisinde hissettim. Bu yüzden, yazım aşaması benim için çok keyifli oldu.” ifadelerinde bulundu. 

“Bir Ömrün Ölümünden” Sonra 2.Kitabımı Çıkarmanın Mutluluğu İçerisindeyim

Yazar Deniz Işın Coşkuner, yeni kitabı ile eski kitabının yazım süreçlerini değerlendirerek “İlk kitabımda da oldukça titiz bir şekilde çalıştım. Okur, iyi ve başarılı bir kitapla karşılaşsın istedim. Edebiyata olan tutkumu, profesyonel şekilde sürdürmek adına kitap çıkarmaya başladım. İlk kitabımdan sonra ikincisini çıkarmanın mutluluğu içindeyim. Bu kitabımda da sıkı bir ön hazırlığın ardından kitabımı yazmaya başladım. Sonuçta aklınızdakileri bir olay çevresinde bir araya getirmek, okurun sizin kurguladığınız olayların içerisinde bulunmasını sağlamak çok önemli.” İfadelerini kullandı. 

Kitabı hakkında açıklamalarına devam eden Coşkuner “Oğlu tarafından öldürülen insanların parmaklarını bir çakı yardımıyla kesen bir adam. Çok enteresan bir ruh hali. Parmak koleksiyonu bulunan bu kişi, hepimizi dehşete düşürüyor. Okurlarımın kitapta yer alan her bir detayı göz önünde bulunduracağını, olayın seyrini tahmin edebilmek için gizemli bir yolculuğa çıkacağını düşünüyorum.” ifadeleriyle “Banyodaki Vahşet” adlı kitabıyla ilgili değerlendirmelerini sonlandırdı.

İlgili Sayfalar: Magazin