Deniz Çakır’a Alişan’dan Ece Üner tepkisi!

Önceki gün sosyal medyayı adeta kasıp kavuran Ece Üner’in Kim Kardashian çıkışı ile ilgili verdiği tepki gündeme oturan Deniz Çakır için şarkıcı Alişan, “İnsan avam olsun da şey olmasın” yorumunda bulundu.

Yayınlanma Tarihi: 30.09.2020 10:55
Değiştirme Tarihi: 30.09.2020 10:55
Deniz Çakır’a Alişan’dan Ece Üner tepkisi!

Show TV Ana Haber spikeri Ece Üner’in Azerbaycan-Ermenistan çatışmalarıyla ilgili Ermeni asıllı ABD'li reality show yıldızı Kim Kardashian'ın sözlerine verdiği cevap ülke gündemine oturmuş bu konu hakkında sayısız yorum gelmişti. 

Bu yorumlardan en son olanı ise şarkıcı Alişan'dan geldi. Üner, Ana Haber Bülteni canlı yayınında Kardashian için “Kardashian'ın kameraları göstermeye alışık olduğu dolayısıyla hepimizin yakından tanıdığı büyük bir kaynağı var. Bu sözleri söylerken de bu çıkışı yaparken de yine aynı kaynağı mı referans aldı acaba?” demesinin üzerine ünlü oyuncu Deniz Çakır, “Bu nasıl avam yakışıksız bir üsluptur. Pes yahu... Bu uslup ile Ana Haber Bülteni sunuyor. İnanılır gibi değil” ifadelerini kullanmıştı.

ECE ÜNER'DEN DENİZ ÇAKIR'A SERT TEPKİ

Deniz Çakır’a cevap veren Üner ise “Pes’miş! Özünde; 'bir yerinden uydurma' dedim! Esas cinsiyetçilik, burada 'cinsiyetçilik' aramak! Ben 'sıradan' kadınların hakkını ararken siz neredeydiniz? Kardashian’la kadın hakları savunucusu olduğunuzu hatırlayacağınız Kim’in aklına gelirdi? Samimiyetsizliğiniz mide bulandırıcı!” şeklinde yanıt vermişti.

POLEMİĞE SON DAHİL OLAN KİŞİ ALİŞAN

İkili arasındaki atışmaya son olarak şarkıcı Alişan da dahil oldu. Alişan, Deniz Çakır’a tepki göstererek, “Gerçekten şaşırmıyorum artık, sen ve senin gibilere Deniz Çakır… Ece Üner yapılabilecek en ölçülü eleştiriyi ve cevabı verdi. Ayrıca insan avam olsun da şey olmasın!! Şeyi’de sen şeyet artık!” dedi.