Deniz Akkaya ile Selin Ciğerci, canlı yayında birbirine girdi!

Taşıyıcı anne ile çocuk sahibi olmak isteyen sosyal medya fenomeni Selin Ciğerci ile Deniz Akkaya arasında canlı yayında tartışma yaşandı. Ciğerci’ye tepki gösteren Akkaya, “Senin çocuğun olamaz bu şekilde. Kanunlar izin vermiyor” diye konuştu. 

Yayınlanma Tarihi: 17.09.2020 10:01
Değiştirme Tarihi: 17.09.2020 10:01
Deniz Akkaya ile Selin Ciğerci, canlı yayında birbirine girdi!

Deniz Akkaya ile Selin Ciğerci, canlı yayında kavga etti. Taşıyıcı anne yöntemiyle çocuk sahibi olmak istediğini söyleyen Selin Ciğerci'nin bu isteği programda masaya yatırıldı. Akkaya, Ciğerci'nin Bodrum'daki evinde eltisi olarak tanıtarak bir kadına taşıyıcı annelik yaptırdığını belirtti. Bu iddialar karşısında telefonla canlı yayına bağlanan Ciğerci, evindeki kadının taşıyıcı anne olmadığını, eltisi olduğunu, gerekli fotoğrafları göndereceğini belirtti. Ciğerci'nin kendisini çocuğuyla ilgili vurduğunu söyleyen Akkaya ise, "Bel altı vurarak beni karşına aldın iki elim yakandadır. Avukatlarım devreye giriyor" diye konuştu. 

"TAŞIYICI ANNE YOK"

Şu an taşıyıcı anne gibi birinin olmadığını vurgulayan Ciğerci, "Ben sadece isteklerimi söyledim. Ha evlatlık alırım ha o yöntemle olur. Ben sadece taşıyıcı anne istiyorum dedim. Türkiye'de bunun yasak olup olmadığını biliyor muydum sanki? Siz bana bunu söyleyeceğinize kadar coronayı bilip maske çıkardınız. Bu kadar benim çocuğumla para kazanmama taktıysanız... Daha çocuğum olmadan böyle konuşuyorsun ayıp ya" açıklamasını yaptı. Akkaya da, “Senin çocuğun olamaz bu şekilde. Kanunlar izin vermiyor” dedi. 

Bu sözlere çok kızan Ciğerci, “Kızınla mayolu fotoğraflarını yayınlıyorsun. Onun reklamını yapıyorsun. Sana ne benim isteklerimden” diye konuştu. 

Haber ile ilgili metin girin!.