Demi Rose siyah dantelli mayosuyla adeta yürek hoplattı!

Ünlü model Demi Rose sosyal medyada siyah dantelli mayosuyla yaptığı paylaşımla adeta yürek hoplattı. 15 milyon takipçiye ulaşmanın sevincini ateşli pozlarıyla kutlayan Demi Rose'un paylaşımlarına beğeni yağdı.

Yayınlanma Tarihi: 23.10.2020 10:21
Değiştirme Tarihi: 23.10.2020 10:21
Demi Rose siyah dantelli mayosuyla adeta yürek hoplattı!

Sosyal medyayı aktif kullanan ünlüler arasında yer alan ünlü model Demi Rose paylaşımlarıyla takipçilerini büyülemeye devam ediyor. 15 milyon takipçiye ulaşmanın mutluluğu yaşayan güzel model, siyah dantelli mayolu pozlarıyla sosyal medyayı salladı.

Instagram paylaşımlarıyla ünlendikten sonra podyum dünyasına adım atan Demi Rose, çekimlerden arta kalan zamanlarda da sık sık denizin ve güneşin keyfini çıkarıyor.

Haber ile ilgili metin girin!.

Rose bu anları da sosyal medyasından paylaşarak dikkat çekiyor. Neredeyse her anını paylaşan Rose son zamanlarda Maldivler'de zaman geçiriyor. Burada çekimlerden ve yaptığı keyiflerden paylaşımlarını yapan Demi Rose son olarak da 15 milyon takipçisinin olması şerefine seksi pozlar verdi.

Haber ile ilgili metin girin!.

Takipçi sayısının artışı sebebiyle tek barça dantelli siyah mayosuyla poz veren Rose takipçilerine teşekkür etti. Rose açıklamasında şunları söyledi:

"Cennet zihninizdedir. 15 milyon olduk. Şaşkınım. Instagram'a ilk giriş yaptığımda ve modellik yapmaya başladığımda şu an ki gibi harika insanlara sahip olacağım asla aklıma gelmemişti."