Demi Rose kırmızı tanga bikinisiyle verdiği pozlarla olay yarattı!

Sosyal medyayı aktif kullanan isimler arasında yer alan Demi Rose, Instagram'dan yaptığı paylaşımlarla olay yaratmaya devam ediyor. Kırmızı tanga bikinisiyle Maldivler'de birbirinden güzel pozlar veren Demi Rose'un fotoğraflarına takipçileri beğeni ve yorum yağdırdı.

Yayınlanma Tarihi: 15.10.2020 11:17
Değiştirme Tarihi: 15.10.2020 11:17
Demi Rose kırmızı tanga bikinisiyle verdiği pozlarla olay yarattı!

25 yaşındaki ünlü model Demi Rose, sosyal medyadan yaptığı paylaşımlarla takipçilerini mest etmeye devam ediyor. Düzgün fiziğiyle Maldivler'de objektif karşısına geçen güzel yıldız, kırmızı tanga bikinisiyle birbirinden iddialı pozlar verdi.

Instagram yıldızı Demi Rose, Londra’nın yeniden karantina altına alınmasıyla birlikte soluğu Maldivler’de aldı. 25 yaşındaki model, sahile yakın havuzlu villasından yaptığı paylaşımlarla ilgi toplamaya devam ediyor.

Haber ile ilgili metin girin!.

Kırmızı, dar, üçgen bikiniyle havuz başından ve plajdan fotoğraflar paylaşan genç kadın, kalçalarını ön plana çıkarmayı ihmal etmedi. Sosyal medya fenomeni, sırtı kameraya dönük fotoğrafı ise çok kısa sürede on binlerce beğeni topladı.

Haber ile ilgili metin girin!.

Lüks yaşam tarzı ve pahalı tatilleriyle ön plana çıkan Demi Rose, 2018'in sonunda babası Barrie Mawby'yi 2019’da ise annesi Christine'i kaybetti. Demi kısa süre önce, her iki ebeveynini de kaybettikten sonra bu yıl akıl sağlığı ile mücadele ettiğini açıkladı.

Haber ile ilgili metin girin!.

Dünya İntiharı Önleme Günü'nde akıl sağlığı farkındalığını artırmak amacıyla Sky News’ta bir programa konu olan Demi, yaşadıklarını içtenlikle anlattı. Demi Rose: 'Harika arkadaşlarım var ve meditasyon yapıyorum. Çok inancım var, bu yüzden dua ediyorum ve şifa arıyorum' dedi.