Demet Şener ölümden döndü: Bardaktaki suyu içinde...

Su içerken içindeki kürdanı fark etmeyen Demet Şener ölümden döndü. Midesine saplanan kürdan yüzünden ameliyat edilen Demet Şener'in 2 gün hastanede kaldığı belirtildi. 

Yayınlanma Tarihi: 12.02.2021 11:45
Değiştirme Tarihi: 12.02.2021 11:45
Demet Şener ölümden döndü: Bardaktaki suyu içinde...

İş insanı Cenk Küpeli ile yakın zaman önce boşanan Demet Şener, magazin gündemine bu kez korkutan bir haberle geldi. Su içerken bardağın içindeki kürdanı fark etmeyen Şener, kürdanın midesine saplanması sonucu hastanelik oldu.

Midesine saplanan kürdan yüzünden operasyon geçiren Demet Şener, 2 gün hastanede yattı.

Haber ile ilgili metin girin!.

Sabah Gazetesi'nden Bülent Cankurt'un, "Ölümden döndü" başlıklı yazısı şöyle: 
"Geçen ay, "hayattan beklentilerimizin farklı olduğuna karar vererek ve üzülerek ayrıldık" dediği 19 aylık eşi Cenk Küpeli'den boşanan Demet Şener, ölümden döndü. İki gündür hastanede olduğunu öğrendiğim Demet Şener'i aradım.

Karnında büyük bir ağrıyla acile kaldırıldığını söyleyen Demet Hanım, şimdi iyi olduğunu belirtip başına gelenleri anlattı. "Evdeki yardımcım, su içtiğim bardağı yıkamak üzere mutfağa götürürken ortada gördüğü bir kürdanı içine atmış.


Ben de sabah çocuklarla aceleyle çıkarken o bardağa su doldurup içtim. Hemen hastaneye koştum. Mideme saplanan kürdanı operasyonla çıkardılar. Çok şükür ki erken müdahale edildi" diyen Demet Hanım, şimdi iyi olduğunu söyledi.

Bugün taburcu olacağını söyleyen Demet Hanım'dan geçen ay boşandığı eşi Cenk Küpeli'nin de ziyaretine geldiğini öğrendim. Görünmez kaza dedikleri bu olsa gerek; büyük geçmiş olsun."