Demet Şener makyajsız haliyle görüntülendi!

Önceki gün Nişantaşı'nda görüntülenen Demet Şener, makyajsız haliyle objektilere yansıdı. Şener, "Estetiğe karşı değilim" dedi. 

Yayınlanma Tarihi: 27.11.2020 12:22
Değiştirme Tarihi: 27.11.2020 12:22
Demet Şener makyajsız haliyle görüntülendi!

Gazetecilerle ayaküstü sohbet eden Demet Şener, “Estetiğe karşı değilim. Dudaklarımda 25 yıldır dolgu var. Onun dışında botoksum, hiç bir estetiğim yok. Kim ne isterse onu yaptırsın. İleride ben de yaptırırım. Hatta şimdi doktoruma söyledim, ‘Ne olur biraz yap’ diye. O da ‘Şu an seni çok dondurmak istemiyorum’ diyerek reddetti. Artık küçük küçük yaptıracağım. 43 yaşındayım. Benim için bakım çok önemli. Çok hassas bir cildim var. Herkes gibi çok elletemiyorum, iğneli şeyler yaptıramıyorum” şeklinde konuştu.

"İREM'E DE, ÖMER'E DE EŞİT DAVRANIYORUM"

Ev işleri konusunda erkeklerin de eşlerine yardımcı olabileceğini söyleyen Şener, “Benim ağabeyimin oğlu 18 yaşında, Londra’ya okumaya gitti. Her işini kendi yapabiliyor. Böyle çocuklar ileride evlenince eşlerine de yardımcı oluyor. İrem’e de, Ömer’e de eşit davranıyorum. 'Kızım bardağını mutfağa koy' diyorsam, Ömer’e de diyorum. Cenk de evde gerekiyorsa her işi yapar” dedi. 

Haber ile ilgili metin girin!.