Demet Şener'e şoke eden suçlama: Nispet için evlendi

Eski manken Demet Şener ile eski basketbolcu Cenk Küpeli, geçtiğimiz haziran ayında nikah masasına oturmuştu.Cenk Küpeli’nin anne ve babasının bu evliliğe karşı olduğu öne sürülmüştü. Küpeli ise "Bir kırgınlık var ama ilerleyen günlerde bu durum değişir" sözleriyle, bu iddiaları yalanlamıştı.

Yayınlanma Tarihi: 30.10.2019 13:49
Değiştirme Tarihi: 30.10.2019 14:09
Demet Şener'e şoke eden suçlama: Nispet için evlendi

Uzun süredir sessiz olan Cenk Küpeli’nin annesi ve babası Oya-Avni Küpeli sessizliğini bozdu. İkili, canlı yayın programında konuştu.

Demet Şener gözümüzün nuru oğlumuz Cenk’i bizden koparmış ve ailesini hiçe saymıştır.Yaptığı nispetler sadece İbrahim Kutluay’a değil, bizleri de derinden yaralamaktadır. Bu konuya da özellikle dikkat çekilmesini rica ederiz.Kesinlikle nispet için evlendi. Evlendikleri günden bu yana hatta flört ettikleri günden bu yana tüm uğraşılarımıza rağmen oğlumuzla hiçbir şekilde bağlantı kuramıyor ve görüşemiyoruz.Resmen Kutluay Ailesi’ne verdiği pozlarla, açıklamalarla nispet yapıyor. Oğlumuzla görüşememek, bizi çok üzüyor. Demet Şener’le görüşmeyi düşünmüyoruz ve onunla kesinlikle barışmayacağız.