Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Demet Şener'den Tuba Büyüküstün açıklaması! 'Çekinecek bir şeyim yok'

Demet Şener'den Tuba Büyüküstün açıklaması! "Çekinecek bir şeyim yok"

Demet Şener Kutluay, boşanma arefesinde olduğu eşi İbrahim Kutluay'ın adının karıştığı aşk iddialarıyla ilgili açıklama yaptı.

07.02.2017 19:09

Boşanma davası mart ayına ertelenen İbrahim Kutluay’ın adı, eşi Onur Saylak’tan boşanacağı iddia edilen Tuba Büyüküstün ile anıldı. İkilinin birlikte olduğuna dair yapılan haberler aynı günün akşamında, Tuba Büyüküstün’ün paylaştığı bir metinle yalanlandı.

Magazin gündemine boşanma haberleriyle konuk olan İbrahim Kutluay’ın adı böyle bir şeyle anılınca, gözler boşanma davası süren Demet Kutluay'a döndü. Yaşadıklarıyla ilgili süreci sessiz kalmayı tercih eden Demet Kutluay, Uçankuş TV’ye gelişmelerle ilgili açıklamada bulundu. 

Konunun muhatabı ibrahim
Demet Kutluay, "İki insanın aşk yaşadığından şüpheleniyorsanız bana neden soruyorsunuz, İbrahim'e sorun" dedi. "Davada Tuba Büyüküstün konusu da var mı?” şeklindeki soruya ise "Boşanma davasını 3. bir kadın yüzünden açmadım. Benim açtığım dava başka, farklı bir kadınla ilgili" yanıtını verdi.

Kutluay, sözlerini, "Bu konu davada kanıt olabilir mi bilemem, benim çekinecek bir şeyim yok. Söylediklerimi de aynen yayınlayabilirsiniz" ifadelerini kullandı.

Yorumlar | 0
üye profil