Demet Şener'den boşanma açıklaması: Evliliğimiz o noktada tıkandı!

Önceki gün Bebek'te görüntülenen Demet Şener, Cenk Küpeli ile boşanmasıyla ilgili muhabirlerin sorularını yanıtladı. 

Yayınlanma Tarihi: 15.01.2021 13:57
Değiştirme Tarihi: 15.01.2021 13:57
Demet Şener'den boşanma açıklaması: Evliliğimiz o noktada tıkandı!

Demet Şener, "Altında bir şey aramaya gerek yok, söyledik. Evliliğimiz o noktada tıkandı ve geleceğe yönelik böyle bir karar aldık. Beraber oturduk gayet güzel konuştuk. Kavgamız bir şeyimiz yok. Her zaman bizi yan yana görebilirsiniz. Başka söyleyecek bir şey yok”  diye konuştu. 

"ALTINDA BİR ŞEY ARAMAYIN"

Cenk Küpeli’ye borçları sebebiyle ortak yaşadıkları eve icra geldiği haberlerini yalanlayan eski model, "Hiç böyle bir şey yok. Böyle bir şey olabilir mi? Bizim açıklamamız neden inandırıcı değil, anlamıyorum. İlla ki altında bir şey mi aramak lazım" açıklamasını yaptı. 

Ayrılık sonrası Cenk Küpeli’nin babası tarafından sosyal medyadan tekrar takibe alınması hatırlatılınca Şener, "Babasıyla hiçbir zaman takipten birbirlerini çıkarmadılar. Bu, geçmişe dönük Cenk’in fotoğraflarına bakıp görülür. Hiç böyle bir şey yok” dedi. 

"HER ZAMAN GELEBİLİR"

Şener’e, Cenk Küpeli’nin yaşadığı eve gelip gitmesi sorulunca, "Her zaman gelebilir. Bize bakıyor iyi miyiz değil miyiz diye. Çocuklarla görüştü. Köpeğimizin bir tanesi iki gündür ondaydı, onu getirdi" diye konuştu. "İnsanlar böyle seviyeli ayrılışlara alışkın değil herhalde" diyen eski manken, "Kavgamız yok. İnsanlar seviyeli ayrılıklara alışkın değil, altında bir şey arıyor. Ama bir şey yok merak etmeyin" açıklamasını yaptı.

​​​​​​​(Milliyet) 

​​​​​​​