Demet Özdemir'in alışveriş açıklaması sosyal medyanın gündemine taşındı: İndirimleri takip ediyorum

Ünlü oyuncu Demet Özdemir, reklam yüzü olduğu markanın Galata'da gerçekleşen davetine katıldı. Şarkıcı Oğuzhan Koç ile yaşadığı aşkla gündemde olan Özdemir, gazetecilerin sorularını yanıtladı. Özdemir'in alışveriş ile ilgili açıklaması sosyal medyanın gündemine taşındı.

Yayınlanma Tarihi: 16.11.2021 16:00
Değiştirme Tarihi: 16.11.2021 16:00
Demet Özdemir'in alışveriş açıklaması sosyal medyanın gündemine taşındı: İndirimleri takip ediyorum

Habertürk'ten Onur Aydın'ın haberine göre; İddialı kıyafet seçimiyle tüm dikkatleri üzerine toplayan Demet Özdemir, etkinlik öncesi basın mensuplarıyla bir araya geldi.

Kıyafetten ziyade ayakkabıya ve çantaya çok para harcadığını söyleyen Özdemir, "İndirimleri takip eder misiniz?" şeklinde yöneltilen soru üzerine, "Tabii ki de indirimleri takip ediyorum. Kolay para kazanmıyoruz sonuçta." yanıtını verdi ve bu yanıtıyla bugün sosyal medyanın en fazla konuşulan ismi oldu.

EKRANLARA DÖNECEĞİNİN MÜJDESİNİ VERDİ
 

Bir süredir ekranlardan uzak olan 29 yaşındaki ünlü oyuncu, yakın zamanda yeni projeyle izleyicisiyle buluşacağını belirtti. Demet Özdemir, "Aslında bir süre setlere ara verip dinlenmeyi planlıyordum ama öylesine güzel projeler geliyor ki. Görünen o ki yakın zamanda ekranlarda olacağım. Ben tam anlamıyla netlik kazanmadan bir şey demek istemiyorum ama yakın zamanda açıklamış olacağım." ifadelerini kullandı.

İlgili Sayfalar: Magazin