Demet Özdemir'den açıklama: Can'ın kolundan tutup bana laf attı

Demet Özdemir'den açıklama: Can'ın kolundan tutup bana laf attı
Yayınlanma Tarihi: 02.04.2019 09:53 | Değiştirme Tarihi: 02.04.2019 09:53

Oyuncu Can Yaman ile ilgili dikkat çeken bir iddia ortaya atılmıştı. Çok konuşulan bu olayla ilgili Demet Özdemir'den bir açıklama geldi.

Can Yaman'ın Anadolu Yakası'nda gerçekleşen çekimleri izleyen bir izleyicinin "Bu Demet Özdemir de Can Yaman'da ne buluyor?" demesi üzerine çok sinirlendiği ve elindeki fotoğraf makinesini seyirciye fırlattığı iddia edildi.

Haber ile ilgili metin girin!.

Ancak fotoğraf makinesi dizide rol alan yardımcı oyunculardan birinin başına geldi. Oyuncu apar topar hastaneye kaldırıldı.

Çıkan haberlere açıklama Can Yaman'ın partneri Demet Özdemir'den geldi.

'Asıl mağdur Can Yaman ve Erkenci Kuş ekibi' diyen Demet Özdemir, Instagram sayfasında kısa bir açıklama yayınladı.

"Bugün haberlerde "hayran" adı altına bahsi geçen kişi sete izinsiz girip hakaretler savurup, uyarıldığı halde setten uzaklaşmamıştır... Kaydı kesip Can'ın kolundan tutup bana laf atmıştır, Can da 'sözde' hayrandan kolunu kurtarmaya çalışırken fotoğraf makinesi elinden düşmüştür. Can Yaman ve 'Erkenci Kuş' ekibi asıl mağdur olan taraftır. Negatif bir fiziksel temas, hakaret hiç bir zaman sevgi gösterisi olmaz. 0 kişiye şiddet söz konusu dahi olmamıştır. Her zaman sete ziyarete gelenleri sevgiyle kucaklayan partnerim için çıkan yalan haberleri aydınlatmak istiyorum ve çok üzüldüğümü belirtmek isterim."