Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
 Altın Plak Demet'in oldu

Altın Plak Demet'in oldu

Demet Akalın, “Pırlanta” albümüyle Altın Plak Ödülü’nün sahibi oldu.

01.01.2016 12:47

Demet Akalın, “Pırlanta” albümüyle Altın Plak Ödülü’nün sahibi oldu. DMC etiketiyle çıkan “Pırlanta”, 105 bine ulaşan satış rekoruyla ünlü şarkıcıya bu ödülü getirdi. Akalın’a ödülü önceki gün Doğan Müzik’te düzenlenen törenle verildi. Şarkıcı ödülünü Doğan Müzik Genel Müdürü Samsun Demir’in elinden aldı.

Ödül takdim törenine Akalın, albümünde emeği geçen tüm müzisyen dostlarını davet etti. Akalın, “Çok emek verdiğimiz bir albüm oldu. Bazen gerildim, bazen kızdım ama Okan Kurt’un da çok emeği vardı. Bütün müzisyen arkadaşlarımla almak istedim bu ödülü. ” diye konuştu. Akalın’ı mutlu gününde sanatçı dostları ve eşi yalnız bırakmadı.

 

Haber ile ilgili metin girin!.

Tek tek limuzinle getirtti

İstanbul’da başlayan kar yağışından dolayı dostlarını zor durumda bırakmak istemeyen Akalın’ın en büyük sürprizi ise eşi Kurt’un davet ettiği müzisyen dostlarına özel araçlar ve limuzinler temin etmesi oldu. Akalın, arkadaşlarını tek tek limuzinle getirtti.

Demet Akalın, ödül töreninde kendisini yalnız bırakmayan sanatçı dostları için limuzin tahsis etti.

 

Haber ile ilgili metin girin!.

Gece ödül kutlaması

Demet Akalın, ödül töreninden sonra eşi Okan Kurt ve yakın arkadaşları ile yemekte buluştu. Yemek sonrası gazetecilerle sohbet eden şarkıcı, “2015 yılının en çok satan albümü ‘Pırlanta’ ile DMC tarafından Altın Plak ödülüne layık görüldüm. Bu hepimizin başarısı ve bugünü sanatçı dostlarımla beraber geçirmek istedim.”

 

Haber ile ilgili metin girin!.

Yorumlar | 0
üye profil