Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Demet Akalın ve Okan Kurt beraberliklerini kutladı

Demet Akalın ve Okan Kurt beraberliklerini kutladı

Demet Akalın ve Okan Kurt beraberliklerinin beşinci yılını Etiler'de bir mekanda dostlarıyla kutladı.

04.11.2016 19:09

Magazin dünyasının sıra dışı çifti Demet Akalın ve Okan Kurt, tanışmalarının 5. yılını Etiler'de kutladı. Geceye çiftin ünlü dostları akın etti.

Demet Akalın ve Okan Kurt, 03.11.2011’de başlayan, sonrasında evlilik ve Hira’nın doğumu ile devam eden ilişkilerinin 5. yılını sanatçı dostlarının katıldığı bir partiyle Etiler My Cabaret’de kutladı.

Çifti bu özel gününde Hakan Altun, Berkay, Seren Serengil, Fatih Ürek, Merve Özbey ve Erdem Kınay gibi yakın dostları da yalnız bırakmadı.

Mekânı el ele terk eden Fatih Ürek ve Merve Özbey, gazetecilerin sorularını yanıtladı. Merve Özbey’i 8 yaşından beri tanıdığını söyleyen Fatih Ürek, Özbey için “O benim bir tanem” açıklaması yaptı. Demet Akalın- Okan Kurt çiftine mutluluklar dileyen ikili kendilerini bekleyen araçlarına binerek oradan ayrıldı.

Davetlilerin gitmesinin ardından çıkış yapan Demet Akalın ve Okan Kurt çifti, kendilerini bekleyen gazetecilerin sorularını yanıtladı. Geceyle ilgili duygularını ifade eden Demet Akalın, ”Benim için sürpriz bir parti oldu inanılmaz şaşırdım ama benim kocam şaşırtmayı çok sever” dedi.

Yorumlar | 0
üye profil