Demet Akalın ve Berkay'dan karşılıklı ağır sözler

Magazin gündemi yeni bir tartışmanın odağında kaldı. Demet Akalın, Berkay ve Berkay'ın eşi Özlem Ada Şahin; Demet Akalın'ın hediye ettiği bir saat nedeniyle deyim yerindeyse birbirine girdi. 

Yayınlanma Tarihi: 21.10.2019 14:10
Değiştirme Tarihi: 21.10.2019 14:10
Demet Akalın ve Berkay'dan karşılıklı ağır sözler

Berkay'ın eşi Özlem Ada Şahin, Demet Akalın'ın hediye ettiği Rolex saati satmak istedi. Bunu öğrenen Demet Akalın ise sert konuştu. Böylece tartışmanın fitili ateşlendi ve taraflar birbirine çok sert sözlerle yüklendi. 

"BERKAY HANIMINI SUSTURSUN"

İstanbul Etiler'de sahneye çıkan Demet Akalın'a muhabirler tarafından bu soru yöneltildi. Akalın, sosyal medya hesabından açıklama yapan Berkay'ın eşi Özlem Ada Şahin'e resmen ateş püskürdü. 'Berkay hanımını sustursun' diyen Akalın, bu sözlerin devamında 'Bir kadın adamı vezir de eder rezil' de dedi. 

Berkay ise, tüm gelirin Mehmetçik Vakfı'na bağışlandığı Vadi İstanbul'daki konseri öncesi konuya ilişkin soruları yanıtladı. 'Demet bizim kardeşimiz, ablamız, Özlem'in ablası.' ifadeleriyle sözüne başlayan Berkay, Demet Akalın ile 50 kere küstüklerini dile getirdi.

"DEMETLE KONUŞAN BENİM, ÖZLEM BENİM YANIMDAYDI"

Demet Akalın'ın saati hediye ettiğini ve hediye edilen bir şeyin de arkasından koşmamak gerektiğini kaydeden Berkay, '“Allah razı olsun saat hediye etti. Bu, artık hediye ettiğiniz kişinindir. Arkasından koşmamak, kovalamamak lazım. Hatta kendisi de ‘Bana da hediye geliyor, büyük gelince ben de değiştiriyorum. Sıkıntı yok değiştir’ dedi. Demet’le konuşan benim, Özlem benim yanımdaydı.” ifadelerini kullandı.

DEMET AKALIN'IN 'TELEFONDA GÖRÜŞMEDİK' SÖZLERİ HATIRLATILDI

Berkay, gazetecilerin kendisine yönelttiği, "Demet Akalın 'telefonda görüşmedik' dedi. Neler söylyeceksiniz" sorusu üzerine ise cebinden telefonunu çıkararak, Demet Akalın ile aralarında geçen konuşmaları gösterdi. 

Ünlü popçu, “Bu olay 23-24 Temmuz gibi yaşandı ama şimdi haber oldu. Saati değiştirmek istedik. Demet’in aldığı yer çok para isteyince, daha uygun bir yer bulduk. Demet’e kırgınım; benim karım oyuncu, şarkıcı değil. Karımı bu işlerin içine çekmeyeceksiniz, konuşmayacaksınız. Bir sıkıntı varsa sosyal medya üzerinden yazmaya gerek yok" dedi.

Katıldığı canlı yayında konuya ilişkin yeniden konuşan Berkay, saati satma gibi bir durumun hiçbir şekilde olmadığını, bir daha asla Demet Akalın ile barışmayacaklarını söyledi. 

'Ben rezil olmadım, vezir oldum' diyen Berkay'ın sözleri şu şekilde: "Kesinlikle yalanım yok, Allah yukarıda, saati satma gibi bir durum söz konusu değil. Ben bir daha asla Demet’le barışmayacağım, asla! Benim karımın kolundaki saatin fiyatı belli. Ben rezil olmadım, vezir oldum. Karımdan bin kere Allah razı olsun, eksikliğini göstermesin Rabbim!"