İlk destek Demet Akalın'dan

İlk destek Demet Akalın'dan

Demet Akalın, ‘Hedef Olma Hedefsiz Kalma’ kampanyasına, “Uyuşturucu, problemleri çözmeye yardımcı olur derler ama yalan söylerler. ‘Gerçekleri Öğren’ İstanbul Narkotik Şube Müdürlüğü şahane bir kampanya başlatmış. ” sözleriyle destek verdi.

İstanbul Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü - Madde Kullanımı ile Mücadele Birim Amirliği’nin başlattığı ‘Hedef Olma Hedefsiz Kalma’ projesine ilk destek Demet Akalın’dan geldi. Gençleri ve ebeveynlerini bilgilendirmek, topluma farkındalık yaratmak amacıyla ‘Gercekleriogrenin’ hashtag’iyle başlatılan kampanya için ‘Kankanı Seç Harekete geç’ adlı sosyal medya hesapları açan narkotiğe ilk adımı Akalın attı. 

Şarkıcı, Instagram sayfasında, “Uyuşturucu, problemleri çözmeye yardımcı olur derler ama yalan söylerler. ‘Gerçekleri Öğren’ İstanbul Narkotik Şube Müdürlüğü şahane bir kampanya başlatmış. Sen de harekete geç, ‘Gerçekleri Öğren’ madde kullanımı ve bağımlılık konusunda farkındalık yarat” yazarak gençleri uyardı. Akalın, ‘Harekete Geç’, ‘Kankanı Seç’, ‘Hedefini Seç’, ‘Karar Senin’ ve ‘Etkini Göster’ etiketleriyle de takipçilerini uyardı.

Görüntülenme : 774 Güncelleme Tarihi: 28/05/2015 14:51:18
Yayınlanma Tarihi: 28/05/2015 13:11:15

Haber Yorumları (0)

500

    Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

    Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin