Demet Akalın ticarete atılıyor

Demet Akalın ticarete atılıyor
Yayınlanma Tarihi: 16.11.2019 09:52 | Değiştirme Tarihi: 16.11.2019 09:52

Rihanna, Kylie Jenner, Kim Kardashian, Victoria Beckham ve Nicki Minaj gibi dünyaca ünlü isimler son yıllarda kendi markasını kurarak, kozmetik dünyasına adım atmıştı. Ünlü şarkıcı, Demet Akalın da bu akıma kapıldı.

20 yılı aşkın süredir müzik piyasasında yaptığı şarkılarla adından söz ettiren Demet Akalın, ticarete atılıyor. Rihanna, Kylie Jenner, Kim Kardashian, Victoria Beckham ve Nicki Minaj gibi dünyaca ünlü isimler son yıllarda kendi markasını kurarak, kozmetik dünyasına adım atmıştı. Ünlü şarkıcı, Demet Akalın da bu akıma kapıldı.

Snob Magazin'den Arif Hür'e konuşan Demet Akalın, kendi kozmetik markasını oluşturacağını ilk kez açıkladı.Bir süredir hummalı bir çalışma içerisinde olduğunu belirten Demet Akalın şu ifadeleri kullandı: "1-2 aydır bu markayı oluşturmak için uğraşıyorum.

İtalya bağlantılı olacak ve kozmetik ürünleri satılacak." dedi.Ünlü sanatçı Demet Akalın, ürünlerin dükkan üzerinden mi yoksa internet sitesi üzerinden mi satılacağı konusunda henüz bir karar vermediğini de sözlerine ekledi.