Demet Akalın koronavirüs aşısı için gönüllü olduğunu açıkladı

Önceki gün bir mağazanın açılışına katılan şarkıcı Demet Akalın, muhabirlerle sohbet etti. Demet Akalın, program partneri Alişan ile birlikte koronavirüs aşısı için gönüllü olduklarını ifade etti.

Yayınlanma Tarihi: 12.12.2020 12:36
Değiştirme Tarihi: 12.12.2020 13:39
Demet Akalın koronavirüs aşısı için gönüllü olduğunu açıkladı

Habertürk'ten Onur Aydın'ın haberine göre Demet Akalın ile Alişan önceki gün bir mağazanın açılışına katıldı. Burada basın mensuplarıyla sohbet eden Akalın, onların sorularını da yanıtladı. 

Genellikle alışverişini yurt dışından yaptığını söyleyen Akalın, birkak senedir de Türkiye'den alışveriş yaptığı markaların oluştuğunu belirtti. 

Haber ile ilgili metin girin!.

48 yaşındaki şarkıcı, "Genelde her şeyimi yurt dışından alıyorum ama son birkaç senedir Türkiye’de alışveriş yaptığım markalar var. O yüzden bugün buradayız. Günlük yaşamımda, sahnede parıltıyı seviyorum ama evde sadelikten yanayım. Benim için salonda oturup televizyon seyretmek en büyük konfor. Annem hiç salona sokmazdı, misafir geldiği zaman açılırdı. Bizde de tam tersi. Hira’nın arkadaşları geldiği zaman koltukların üzerinde tepiniyorlar. ‘Aman o dökülecek, bu dökülecek’ şeylerim de kalmadı" dedi.

KORONAVİRÜS AŞISI İÇİN GÖNÜLLÜ OLDU!

Ünlü şarkıcı, yakında Türkiye'de vurulmaya başlanacak olan koronavirüs aşısı için gönüllü olduğunu belirtti.

Demet Akalın, "Sağlık Bakanlığı’na kendimi yazdırdım. Okan yaptırmak istemiyor. Biz Alişan ile gidip yaptıracağız" dedi.
 

Etiketler: demet