Demet Akalın’ kendisine meydan okuyan Norm Ender'i fena bozdu

Norm Ender'in Demet Akalın göndermesi ortalığı karıştırdı.

Yayınlanma Tarihi: 09.08.2019 11:12
Değiştirme Tarihi: 09.08.2019 11:12
Demet Akalın’ kendisine meydan okuyan Norm Ender'i fena bozdu

Bildiğiniz üzere rap camiasında işler çok karıştı... Eksik Etek şarkısı ile popüler olan Norm Ender yeni nesil rapçilere diss atmış, "Mekanın Sahibi" şarkısıyla adeta yer yerinden oynamıştı.

Bunun üzerine Ezhel de boş durmamış, Lolo şarkısıyla Norm Ender'e cevap vermişti.

İki yıl aranın ardından Ben Fero'dan Burry Soprano'ya kadar pek çok rapçiye Mekanın Sahibi ile sataşan Norm Ender'e Ezhel Lolo isimli şarkısıyla hızlı bir dönüş yapmıştı.

Ben Fero'nun "Demet Akalın" isimli bir şarkısı var bildiğiniz üzere... Hatta geçtiğimiz günlerde Demet Akalın'ın yer aldığı klibi çıkmıştı. Norm Ender, şarkıda ve klipte pop müziğin atarlı giderli kraliçesinin yer almasının Ben Fero'ya hiçbir faydasının olmadığını ifade ederek Demet Akalın'a adeta meydan okumuştu. İşte o sözleri:

Haber ile ilgili metin girin!.

"Şarkıda ve klipte Demet Akalın’ın yer alması o çocuğa bir şey kazandırmıyor. Aksine şu an popüler olan bizim müziğimiz; biz o popçuya bir şey kazandırmış oluyoruz. Bu yemi yutmayın. Yani bu işin ekmeğini yiyen Ben Fero değil, Demet Akalın.”

Haber ile ilgili metin girin!.

Ve sonunda Demet Akalın'dan bomba niteliğinde bir cevap geldi, zira Norm Ender de 2017 yılında kendisinin adını "Kezban" şarkısında kullanmış...

(Onedio)