Demet Akalın'ın tuvaletini kullanan ünlü isim kirli bırakınca ortalık karıştı

Yıllar sonra ekrana dönen İbo Show'un yılbaşı programına birbirinden ünlü isimler konuk oluyor. O isimler arasında Diva Bülent Ersoy da var. İddialara göre, İbo Show Yılbaşı programı çekimleri için 4 bavul kıyafet ve ayakkabı getirten Bülent Ersoy, başka bir iddiaya göre de Demet Akalın'ın kulisine geçti. Öte yandan geçtiğimiz haftalarda İbo Show'a katılan başka bir sanatçının, tuvaletini kullandığını gören Demet Akalın'ın bu duruma çok sinirlendiği öne sürüldü. Konuyla ilgili sosyal medyada yapılan haberlere yorum yapan Demet Akalın, tepkisini de dile getirdi. 

Yayınlanma Tarihi: 26.12.2020 10:12
Değiştirme Tarihi: 26.12.2020 10:12
Demet Akalın'ın tuvaletini kullanan ünlü isim kirli bırakınca ortalık karıştı

İbo Show cumartesi akşamları Star Tv ekranlarında izleyici karşısına çıkmaya devam ediyor. İbo Show'un Yılbaşı özel programıyla ilgili detaylar da belli olmaya başladı. Çekimleri başlanan yılbaşı programının konukları arasında Bülent Ersoy'un da olduğu belirtildi. Hatta Bülent Ersoy'un kanala 4 bavul kıyafet ve ayakkabı ile geldiği öne sürüldü.

Haber ile ilgili metin girin!.

Star Tv ekranlarında Demet Akalın ve Alişan ile Sabah Sabah programını yapan Demet Akalın'ın kulisinin de, Bülent Ersoy için boşaltıldığı iddialar arasında. 

Öte yandan geçtiğimiz haftalarda İbo Show’a konuk gelen başka bir kadın sanatçının, kendi lavabosunu kullandığını fark eden Demet Akalın’ın çok sinirlenip, kanalı ayağa kaldırdığı ifade edildi.

Haber ile ilgili metin girin!.

Tuvaletinin kullanılması hakkında yapılan haberleri ve yorumları gören ünlü şarkıcı Demet Akalın, 'Söylerdim ama çok ayıp olurdu. Hiçbir kadın sanatçı olmasına gerek yok. O klozeti öyle bırakmaz. Erkek belki' cevabını verdi.