Demet Akalın'ın tuvaletini hangi ünlü kirletti? İrem Derici ve Demet Akalın'dan açıklama

Geçtiğimiz günlerde Demet Akalın'ın kulisindeki tuvaletin, İbo Show'a konuk olarak katılan bir sanatçı tarafından pisletildiği ve kötü vaziyette bırakıldığıyla ilgili iddialar ortaya atılmış, Demet Akalın da bu haberle ilgili bir paylaşıma Instagram'da yaptığı yorumla olayı doğrulamıştı. Sosyal medyada gündem olan, Demet Akalın'ın tuvaletinin ardından herkes, bu ünlünün kim olduğunu merak etmeye başlamıştı. Çok sayıda ismin adının geçtiği bu olayla ilgili dikkat çeken bir gelişme yaşandı. İrem Derici, dikkat çeken bir paylaşımda bulundu. 

Yayınlanma Tarihi: 28.12.2020 09:59
Değiştirme Tarihi: 28.12.2020 09:59
Demet Akalın'ın tuvaletini hangi ünlü kirletti? İrem Derici ve Demet Akalın'dan açıklama

İbo Show'a konuk gelen bir sanatçının, aynı kanalda Alişan ile sabah programı yapan Demet Akalın'ın tuvaletini kullandığı ve orayı pis şekilde bıraktığıyla ilgili haberler gündem olmuştu. 

İbo Show'a konuk gelen bir sanatçının tuvaletini pislettiğini söyleyen Akalın, isim vermemiş ve "Söylerdim ama çok ayıp olurdu! Hiçbir kadın sanatçı olmasına gerek yok! O klozeti öyle bırakmaz! Erkek belki" yorumunu yapmıştı.

Bu açıklamalardan sonra herkes o ünlüyü merak ederken İrem Derici ve Demet Akalın'dan bir paylaşım daha geldi. Akalın Derici'yi paylaşarak "Erkekler ayakta işiyor" yorumunu yaptı.

Haber ile ilgili metin girin!.

Herkes Akalın'ın ne demek istediğini anlamaya çalışırken Derici ise o kişinin kendisi olmadığını söyledi.

Derici ishal olduğunu söylerken "Demet'in kulisindeki b.kla alakam yok o ankette ben olsaydım hepiniz beni seçerdiniz di mi?" dedi.