Demet Akalın ile Okan Kurt birlikteliklerinin 8. yılını böyle kutladı

Yayınlanma Tarihi: 04.11.2019 09:53
Değiştirme Tarihi: 04.11.2019 16:18

Şarkıcı Demet Akalın, eski eşi Okan Kurt ile birlikteliklerinin 8. yılını birçok ünlü ismin de katılımıyla kutladı. Seda Sayan, Alişan, Aleyna Tilki ve Hakan Altun gibi çok sayıda ünlü ise Demet Akalın - Okan Kurt çiftinin bu gecesinde sahnede şarkı söyledi. 

Yedi yıl önce Okan Kurt ile evlenen ve 2014 yılında Hira’yı kucağına alan Demet Akalın, 2018 yılının Eylül ayında evliliğini sonlandırmıştı. Kocasının işlerindeki kriz yüzünden evine haciz gelen ve yaşadığı bu kötü sürecin ardından boşanma kararı alan Demet Akalın altı yıllık evliliğini bitirmişti. Bu kararın ardından sadece iki ay sonra Demet Akalın ve Okan Kurt birlikte çıktıkları Paris tatilinden barışarak dönmüştü.

Haber ile ilgili metin girin!.

YAKIN ARKADAŞLARI GECEYE AKIN ETTİ

Demet Akalın, Okan Kurt birlikteliğinin 8. yıl kutlamasına çok sayıda ünlü isim geldi. Seda Sayan, Alişan, Aleyna Tilki, Fatih Ürek, Selin Ciğerci, Hakan Altun bu isimler arasında yer aldı.

Haber ile ilgili metin girin!.

GEL KONUŞALIM'DA 'TEKRAR EVLİLİK OLMAZ' DEMİŞTİ

Demet Akalın, TV8 ekranlarında yayınlanan Gel Konuşalım canlı yayınında Okan Kurt ile birlikteliklerine dair çarpıcı açıklamalarda bulunarak, tekrar evlenmeyeceklerini ifade etmişti. 

Haber ile ilgili metin girin!.

Akalın canlı yayında;  “Okan’la tekrar evlilik olmaz, böyle güzel. İstemiyorum hiçbir şey. Okan böyle şeyleri sormuyor, umuru bile değil. Ben kavga dövüş falan sevmem. Kocamın birisiyle kırıttığı falan kulağıma gelmedi. Bizimki sevgisizlikten bir boşanma değildi zaten. Ben bir de hayatta barışmazdım zaten. Bir iki gezdim, kafam rahattı. Bize şimdi yeni yatak yapıldı. Hira, ben ve Okan beraber yatıyoruz. Onlar beraber takılıyor ben odama çıkıyorum. 8-9 aydır tek başıma yatıyorum yani.” ifadelerini kullanmıştı.

Haber ile ilgili metin girin!.