Demet Akalın ile Burcu Esmersoy arasında ne yaşandı? Instagram'da ne oldu?

Ünlü şarkıcı Demet Akalın'ın Instagram'da kendisini takipten çıkaran Burcu Esmersoy'a hem mesaj yoluyla hem de video yoluyla cevap verdi ve bu olay magazin gündemini oldukça meşgul eti. Peki olayın perde arkasınd neler yaşandı, Burcu Esmersoy Demet Akalın'ı neden takibi bıraktı?

Yayınlanma Tarihi: 12.11.2019 12:18
Değiştirme Tarihi: 12.11.2019 12:18

Sosyal medyadaki davranışları sorulan Burcu Esmersoy, önceki gün “Bazı kişileri ayıp olmasın diye takip ediyorum. Ama onları sessize alıyorum" demiş bu açıklamalarında kimi kastettiği anlaşılamamıştı.

Burcu Esmersoy'un bu açıklamasından hemen sonra şarkıcı Demet AkalınInstagram'da takipten çıkarması ise gündeme bomba gibi düştü. Bu durumu fark eden Demet Akalın ise Esmersoy'a direkt mesaj olarak “Takipten çıkmışsın, ben de çıkayım bacım. Haberciler arıyor” mesajını yazdı. Ünlü model de buna "Hesap düzeninde bir şeyler deniyoruz, manasız işler peşindeler yani saçma sapan" şeklinde cevap verdi. Akalın bununla da yetinmeyerek bir hikaye paylaştı ve durumla ilgili "Niye insan beni takipten çıkar da neden bu bir denemeydi der. Başka denek bulamadın mı Burcu? Gündeminizi değiştirmek için beni kullanmayın. Kendi hayatınıza bakın abi hadi, hadi" dedi.