Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Demet Akalın'dan 'uçakta pişti' haberine jet yanıt!

Demet Akalın'dan 'uçakta pişti' haberine jet yanıt!

Demet Akalın eşiyle birlikte Bodrum'dan dönerken uçakta İbrahim-Demet Kutluay çifti ile karşılaştığı yönünde bugün bir gazetede çıkan habere haberlere sosyal medyadan yanıt verdi.

14.08.2016 13:34

Demet Akalın eşi Okan Kurt ile birlikte Bodrum'dan dönerken uçakta, eski sevgilisi İbrahim-Demet Kutluay çifti ile karşılaştı haberlerine Twitter'dan tepki gösterdi.

AYNI UÇAKTA YOLCULUK YAPTILARBugün bir gazetede yayınlanan habere göre, Demet Akalın ve İbrahim Kutluay, ilişkilerinin sona ermesinden yıllar sonra uçakta karşılaştı. Bodrum dönüşü eşi Okan Kurt'la İstanbul uçağına binen Akalın, hemen önündeki koltukta eşi ve kızıyla oturan Kutluay'ı görünce şoke oldu.

Aynı şaşkınlığı Kutluay ailesi de yaşadı. Demet-İbrahim Kutluay çifti onları görmezden gelirken, Demet Akalın ise hosteslere eşiyle beraber başka bir koltuğa geçmeyi istediklerini söyledi. Ancak uçak dolu olduğundan çift aynı koltukta yolculuğa devam etmek zorunda kaldı."

"3. SINIF BULVAR GAZETESİ GİBİSİNİZ!"Demet Akalın Twitter hesabından bu haberlere verdiği tepkide şunları söyledi:

"3. Sinif bulvar gazeteleri gibisiniz! Ucakta Alllahin kulu gelse yerimi degisdrin demedim demem!!! Tam teyyaree haber! Uydurmaa

Yemiyecegin haltiii da yazmicaksin kardes!! Hic umrunda olmayanadam iki ay sonra haber yaptrmaz! Adam dedim tabi anlayana!!!!" 

Yorumlar | 0
üye profil