Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Demet Akalın'dan Sıla yorumu

Demet Akalın'dan Sıla yorumu

Demet Akalın Yenikapı mitingine “Darbe karşıtıyım ama böyle bir şovun, gösterişin içerisinde bulunmayacağım” sözleri nedeniyle eleştiri yağmuruna tutulan Sıla ile ilgili konuştu.

17.08.2016 12:41

Demet Akalın, meslektaşları Sıla ve Halil Sezai'nin açıklamalarına ilişkin düşüncelerini söyledi. Akalın, Sıla için 'Yenikapı'ya gitmezsin ama halkın içine karışırsın' dedi

İşte Söylemezsem Olmaz canlı yayınına telefonla bağlanan Demet Akalın'ın açıklamaları: 'Ben kimsenin yanında veya kimseyi karalamak için birşey söyleyemem ama benim duruşum belli. Benim o gün 2 konserim olduğu için İstanbul'a gelemedim. Ama Bodrum'da gittik. Benim kıblem de belli, mahlağım da belli milletim de belli.

Ben milletimin yanındayım. Keşke onlarda İstanbul'daki mitinge değil de, keşke bir Kısıklı'ya gitselerdi. Biz Kısıklı'ya Işın Karaca'ya gittiğimizde 'üşüyorum, burada bir şey var yani' dedim. Bana garip geliyor Çünkü orada o kadar fazla şehit verilmiş ki, onlar da bu havayı yaşasalardı. Çok garip geliyor bana bu söylemler. Herkesin kendi düşüncesi bir şey diyemem ama bu kendi düşüncesini, demokrasiyi geçti arkadaşlar. Vatan millet mevzusu vardı ortada, onun için herkesin kendi hayatı diyorum. Sıla için açıklama
Sunucunun 'Halil Sezai ve Sıla için demokrasi konusu değil yani diyorsun doğru mu? sorusuna Demet Akalın da; 'Değil arkadaşım. Şöyle yaparsın oraya gitmezsin, ama halkın içine karışırsın.' diye cevap verdi.

Yorumlar | 0
üye profil