Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Demet Akalın'dan Sıla ve Halil Sezai'ye açıklaması

Demet Akalın'dan Sıla ve Halil Sezai'ye açıklaması

Özel bir televizyon kanalında yayınlanan magazin programına telefonla bağlanan Demet Akalın, Sıla ve Halil Sezai'nin açıklamalarını değerlendirdi

17.08.2016 16:34

Beyaz TV'de yayınlanan 'Söylemezsem Olmaz' programına telefonla bağlanan Demet Akalın, canlı yayınında çarpıcı açıklamalar yaptı.

Yenikapı'da gerçekleşen 'Demokrasi ve Şehitler Mitingi'ne katılmayan şarkıcı Sıla ve Halil Sezai'nin açıklamaları hakkında konuşan Demet Akalın, "Kimseyin yanında veya kimseyi karalamak için birşey söyleyemem. Benim kendi duruşum belli. Benim kıblem de belli, bayrağım da belli, milletim de belli. Milletimin yanındayım. Işın Karaca ile Kısıklı'ya gittiğimizde 'üşüyorum, burada bir şey var' dedim. Çünkü orada o kadar fazla şehit verilmiş ki. Resmen puslu gri bir hava çökmüştü. Orada insanlarla keşke bunu yaşasalardı" dedi.

Başarılı popçu, "Bu söylemler bana çok garip geliyor bu söylemler. Herkesin kendi düşüncesi bir şey diyemem. Ancak bu kendi düşüncesini, demokrasiyi geçti arkadaşlar. Vatan millet mevzusu vardı ortada. Onun için herkesin kendi hayatı diyorum" ifadelerini kullandı.

"Halil Sezai ve Sıla için demokrasi konusu değil bu diyorsun, doğru mu?" sorusuna ise ünlü şarkıcı, "Değil arkadaşım. Şöyle yaparsın; oraya gitmezsin, ama halkın içine karışırsın" yanıtını verdi.

Yorumlar | 0
üye profil