Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Demet Akalın'dan Sıla ve Halil Sezai'ye...

Demet Akalın'dan Sıla ve Halil Sezai'ye...

Beyaz TV'de yayınlanan 'Söylemezsem Olmaz' programına telefonla bağlanan Demet Akalın, canlı yayınında çarpıcı açıklamalar yaptı.

17.08.2016 12:40

Yenikapı'da gerçekleşen 'Demokrasi ve Şehitler Mitingi'ne katılmayan şarkıcı Sıla ve Halil Sezai'nin açıklamaları hakkında konuşan Demet Akalın, "Kimseyin yanında veya kimseyi karalamak için birşey söyleyemem. Benim kendi duruşum belli. Benim kıblem de belli, bayrağım da belli, milletim de belli. Milletimin yanındayım. Işın Karaca ile Kısıklı'ya gittiğimizde 'üşüyorum, burada bir şey var' dedim. Çünkü orada o kadar fazla şehit verilmiş ki. Resmen puslu gri bir hava çökmüştü. Orada insanlarla keşke bunu yaşasalardı" dedi.

Sıla'ya suç duyurusu

"ORAYA GİTMEZSİN AMA..."
Başarılı popçu, "Bu söylemler bana çok garip geliyor bu söylemler. Herkesin kendi düşüncesi bir şey diyemem. Ancak bu kendi düşüncesini, demokrasiyi geçti arkadaşlar. Vatan millet mevzusu vardı ortada. Onun için herkesin kendi hayatı diyorum" ifadelerini kullandı.

"Halil Sezai ve Sıla için demokrasi konusu değil bu diyorsun, doğru mu?" sorusuna ise ünlü şarkıcı, "Değil arkadaşım. Şöyle yaparsın; oraya gitmezsin, ama halkın içine karışırsın" yanıtını verdi.

Davut Güloğlu'ndan Sıla'ya küfürHülya Avşar'dan Sıla açıklaması

Yorumlar | 0
üye profil