Demet Akalın'dan Seda Sayan açıklaması: Kırgınım

Bodrum'da sahne alan Demet Akalın, hayranlarının karşısına çıkmadan önce gazetecilerin sorularını yanıtladı. Akalın, geçtiğimiz aylarda polemik yaşadığı Seda Sayan'a kırgın olduğunu açıkladı.

Yayınlanma Tarihi: 20.07.2021 09:56
Değiştirme Tarihi: 20.07.2021 09:56
Demet Akalın'dan Seda Sayan açıklaması: Kırgınım

Demet Akalın, Bodrum'daki Bardakçı koyunda bulunan bir otelde hayranlarıyla buluştu. Zaman zaman sevenlerine espriler yapan Akalın bir ara sahneden inerek sevenleriyle beraber şarkı söyledi. Hayranlarıyla bol bol sohbet eden Akalın, yaklaşık 2 saat sahnede kaldı.

Konser öncesi basın mensuplarının sorularının sorularını yanıtlayan Demet Akalın samimi açıklamalarda bulundu. Yeni şarkısı, "Bi Daha, Bi Daha" hakkında konuşan Akalın; "Şarkıyı dinlediğimiz an 'Bu Olmuş!' diyerek ailecek evde tepindik." dedi.

Yakın zamanda Seda Sayan ile tatsızlık yaşayan Demet Akalın, "Seda ablaya çok kırıldım ama saygım var, Okan ile nikahımızda şahidimizdi." ifadelerini kullandı.

"KİMSENİN EKMEĞİYLE OYNAMAM"

Demet Akalın, Alişan'la beraber hazırladığı sabah programın bitmesinin nedeni olarak gördüğü Seda Sayan'ı Instagram'da engellemişti. Sosyal medya hesabından bir açıklama yapan Seda Sayan, "Kimsenin ekmeğiyle oynamadım, oynamam" diyerek kendisini savunmuştu.