Demet Akalın'dan pitbull saldırısına uğrayan Asiye hakkında açıklama

Gaziantep'te pitbull cinsi iki köpeğin saldırısına uğrayarak ağır yaralanan dört yaşındaki Asiye'ye yardım elini uzatan Demet Akalın, Etiler'de görüntülendi. Asiye'nin babasıyla konuşan ünlü şarkıcı, "Elimden ne geliyorsa yapmak istiyorum. Umarım bu tramvayı en kısa sürede atlatır" dedi.

Yayınlanma Tarihi: 31.12.2021 12:23
Değiştirme Tarihi: 31.12.2021 12:23
Demet Akalın'dan pitbull saldırısına uğrayan Asiye hakkında açıklama

Demet Akalın, yakın arkadaşı Esra Balamir ile önceki gün Etiler'de alışveriş turunda görüntülendi. Gaziantep'te pitbull cinsi iki köpeğin saldırısına uğrayarak ağır yaralanan dört yaşındaki Asiye'ye yardım elini uzatan Akalın, "Aileyle hala görüşüyor musunuz?" sorusuna yanıt verdi.

Akalın, "Az önce Asiye'nin babasıyla konuştum. Hatırlayınca tüylerim diken diken oluyor. Asiye'yi köpeğin ağzından amcalarının kurtardığını öğrendim. Köpeğin sahipleri orada dahi değilmiş. İnsanın kendi evladı gözü önüne geliyor. Elimden ne geliyorsa yapmak istiyorum. Umarım bu tramvayı en kısa sürede atlatır" dedi.

Yılbaşı gecesi İstanbul'da sahne alacağını söyleyen Demet Akalın, Okan Kurt'la beraber hayata geçirdikleri Hirahan isimli mekanın sorulması üzerine, "Aman bu soruyu Okan'a sormayın burnundan soluyor. Tahmin ettiği süreyi biraz sarkacak mekan açılışı. Hiç kolay iş değil. Çok aksilikler oluyor şimdi onlarla uğraşıyor" diye konuştu.

NE OLMUŞTU?

Gaziantep'te yaşayan dört yaşındaki Asiye Ateş, oturduğu sitenin bahçesinde, aynı sitenin yöneticilerinin iki pitbull cinsi köpeğinin saldırısına uğrayarak ağır yaralanmış ve Türkiye ayağa kalkmıştı.

Ağır yaralanan küçük asiye için tüm imkanlar seferber edildi. Minik Asiye'nin hastanedeki tedavisi sürerken, babası Hüseyin Ateş, tüm bunların ardından bir şok daha yaşadı.

"NE YAPACAĞIMI BİLMİYORUM"

Ateş Ailesi hem oturdukları daireden çıkarıldı hem de baba Hüseyin Ateş işini kaybetti. Yaşadığı mağduriyeti anlatan Hüseyin Ateş, hastanede yaptığı açıklamada; "Ne yapacağımı bilmiyorum" ifadelerini kullanmıştı.

DEMET'TEN YARDIM ELİ

Bu gelişmelerden sonra devreye Demet Akalın girdi. Sosyal medyadan bir paylaşım yapan Akalın, ailenin bir yıllık kirasını ödeyebileceğini açıkladı.

Ünlü şarkıcı, paylaşımında; "Kime şikayet etsek ki bilemedim ne günah ya. Ev tutsun en güzel yerden ben 1 senelik kirasını öderim! Sayın Şahin altında kalmaz yeni bir iş bulur. Gerçekten ne ara bu kadar kötü oldunuz hem suçlu hem güçlü yazık size" dedi.

ASİYE'NİN SON DURUMU 

Doku nakli yapıldıktan sonra yoğun bakıma alınan Asiye Ateş’in (4) yavaş yavaş uyandırılmaya başlandığı ve kendisiyle ilgilenen sağlık çalışanlarına tepki vermeye başladığı öğrenildi. (Milliyet)


 

İlgili Sayfalar: Magazin