Demet Akalın'dan Kerimcan Durmaz'a küfürlü gönderme

Demet Akalın'dan Kerimcan Durmaz'a küfürlü gönderme
Yayınlanma Tarihi: 08.11.2019 13:50 | Değiştirme Tarihi: 08.11.2019 15:02

Kerimcan Durmaz, tuvalette çekilen müstehcen görüntüsünden sonra arasının açıldığı Demet Akalın'a giydiği kıyafetlerden dolayı gönderme yaptı. Konu hakkında sessiz kalmayan Akalın ise Ben Fero'nun şarkısıyla Kerimcan'a ağır bir göndermede bulundu.

Kerimcan Durmaz, önceki gün Instagram'dan yaptığı paylaşımda Demet Akalın'a kıyafetlerinden dolayı gönderme yaptı. Kerimcan Durmaz'a Demet Akalın'dan tepki gecikmedi. İşte o paylaşım.

35 BİN TL'LİK EŞOFMANINA GÖNDERME YAPTI

Tuvaletteki görüntülerinden sonra yurt dışında üniversite okumaya giden eskisi gibi Instagram hesabından paylaşım yapmayan Kerimcan Durmaz, "Artık yeter" diyerek sosyal medyaya geri döndü. Hızlı bir dönüş yapan Durmaz, ilk olarak bir dönem yediği içtiği ayrı gitmeyen şarkıcı Demet Akalın'a gönderme yaptı. Dünyaca ünlü markaların eşofmanlarını giyen Demet Akalın'ın 2018 yılındaki albüm kapağının çekimlerinde giydiği 35 bin TL değerinde kırmızı eşofmanın fotoğrafını paylaşan Kerimcan, "Öğğ! Bunu giyen de ne bileyim yani!" dedi.

Haber ile ilgili metin girin!.

DEMET'TEN CEVAP GECİKMEDİ

Paylaşımıyla kısa sürede gündem olan Kerimcan Durmaz'a Demet Akalın'dan da tepki gecikmedi. Akalın, klibinde oynadığı rapçi Ben Fero'nun Arkadaş şarkısının tanıtımını "Çok açılma yavaş... G.. olana yok dost ya da arkadaş." notuyla paylaştı.

Haber ile ilgili metin girin!.