Demet Akalın'dan eleştirilere bikinili yanıt!

Geçtiğimiz hafta yeni şarkısı Nostalji için havuz başında objektiflerin karşısına geçen ünlü popçu Demet Akalın, bikinili pozlarıyla adeta olay yaratmıştı. Paylaşımları sonrası fotoğraflarının photoshoplu olduğu gerekçesiyle eleştiri alan Demet Akalın, tatilden bikinili pozlarıyla bu iddialara yanıt verdi. 

Yayınlanma Tarihi: 05.08.2020 12:49
Değiştirme Tarihi: 05.08.2020 12:49
Demet Akalın'dan eleştirilere bikinili yanıt!

Bodrum'da tatilin tadını çıkarmaya devam eden ünlü popçu Demet Akalın, geçtiğimiz hafta yeni albümü için objektiflerin karşısına geçmişti. Havuz başında çektirdiği fotoğraflarla adeta gündem olan Demet Akalın, bir yandan da photoshop eleştirilerine maruz kalmıştı.

Haber ile ilgili metin girin!.

Normalleşme adımlarının atılmasıyla beraber tatil için Bodrum’u seçen Demet Akalın sosyal medya hesabından keyifli anların fotoğraflarını paylaştı. Kızı Hira Kurt ile Bodrum’da tatilin tadını çıkartan Demet Akalın önceki günlerde kendisini eleştirenlere cevap vermeyi ihmal etmedi.

Haber ile ilgili metin girin!.

Demet Akalın'ın paylaşımları önceki pozuyla kıyaslanmaktan kurtulamadı. Sosyal medya kullanıcıları yorumlarında photoshop konusundaki ısrarını sürmeye devam etti.

İlgili Sayfalar: Magazin