Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Demet Akalın'dan Aleyna Tilki'ye destek!

Demet Akalın'dan Aleyna Tilki'ye destek!

'Cevapsız Çınlama' şarkısıyla müzik piyasasını sallayan ve son günlerde yaşı nedeniyle polemik konusu olan Aleyna Tilki'ye Demet Akalın'dan destek geldi.

11.10.2016 13:56

Son günlerde 'Cevapsız Çınlama' isimli şarkısı ile adından söz ettiren lise öğrencisi Aleyna Tilki, tartışma konusu oldu.

2000 doğumlu Aleyna Tilki, şarkılarından çok yaşıyla konuşuluyor. DMC Müzik yöneticisi Avukat Samsun Demir, 16 yaşındaki Tilki ile gece kulüplerinde sahneye çıkması için sözleşme imzaladı. Reşit olmadığı halde işi gereği içkili yerlerde bulunan Tilki, ekim ayı boyunca İstanbul başta olmak üzere pek çok gece kulübünde sahneye çıkacak.

Bu durum son günlerde hayli gündem oldu ve Aleyna'ya en büyük destek Demet Akalın'dan geldi. Aleyna Tilki'nin bir paylaşımına cevap veren Akalın, "Arılar dünyanın en çalışkan canlılarıdır hee nolcak iki sene evde oturursun ama üzgünüm yine dünya starı ışığın üzerinde olacak" mesajını paylaştı. Genç yıldız Aleyna Tilki ise "Desteğiniz için çok sevindim, çok teşekkür ederim... Çok onure ettiniz efendim. Saygı ve sevgilerle..." şeklinde cevap verdi.

Haber ile ilgili metin girin!.

Yorumlar | 0
üye profil