Demet Akalın'dan evlilik açıklaması

Demet Akalın, Gel Konuşalım'da Cengiz Semercioğlu, Seray Sever ve Eylem İpek Şafak'ın canlı yayın konuğu oldu. Akalın, çok konuşulacak açıklamalarda bulundu.

Yayınlanma Tarihi: 15.10.2019 11:21
Değiştirme Tarihi: 16.10.2019 00:08

Geçtiğimiz hafta yayınlanan ve Haktan ile birlikte seslendirdiği Yekten klibiyle ilgili konuşan Akalın, klibin Garipçe'de çekildiğini ve o gün yağmurluğu olduğu için çekimin çok iyi geçtiğini ifade etti. 

Demet Akalın'ın açıklamalarından satırbaşları şu şekilde:

*Haktan'ı motive etmek için ellerimle kurabiye yaptım

"ÇALIŞTIĞIM AZERBAYCANLI MAKYÖR 5 BİN DOLARA MAKYAJ YAPIYORDU AMA BENDEN İSTEMEDİ"

*Bana bir senedir haber yolluyordu. Benle çalışmak isteyen çok, 'aman boşverin' filan diyordum. Buraya geldi ve Selin Ciğerci'yi bir boyadı. Ben hemen 'Selin, bu bana ulaşmak isteyen makyöz bu mu' deyip hemen Bostancı konseri öncesi çağırdım.

*Konsere çıkarken Jennifer Lopez saçı yaptırdım. Burada çalışan makyözler var. Önder Tiryaki var, çok para alıyor ama çok iyi yapıyor. Konsere çıkmadan önce takma kirpik gibi takma kaş taktılar. 

* Pilatese bir zamanlar çok takıntılıydım. Doğumdan sonra azıcık kalanlar (göbek) gitmiyor. Gazlı içeceklerden vazgeçemiyorum. Kebap yiyorum sürekli. MasterChef'i izlerken karnım acıkıyor sürekli.

*İnsan bir el sallar. Ben öyle olunca geriliyorum, küçük çocuk gibi oluyorum birisi bana selam vermeyince.

*Bostancı konserine son dakikada aldığım tayt ile çıktım. 

"SELİN CİĞERCİ ÇOK SAYGILI BİR KIZ"

*Selin Ciğerci, inanılmaz saygılı bir kız. Bir şey konuştuğu zaman 'şiştin mi abla gideyi mi?' diyor. 

*47 yaşımdan sonra bunu öğrendim, daha az insan daha güzek hayat. Kimseyle görüştüğüm yok. Samimiyetsiz davrananları hayatımdan çıkardım.

*Okan Kurt görüştüğüm insanlara müdahale ediyor, bazıları için 'Eve sokma' diyor

ESRA BALAMİR İLE KÜSLÜĞÜ

*Bir kız arkadaşım bana dedi ki: Onu hayatından çıkar. Bu sana beddua ediyor. Bedduayı duyunca ben inanılmaz kırıldım. Hamilelik süresince. Bana sıcak tuğlalar getirirdi, üstüne otur abla hareket etme diye. Çocuğum olduktan sonra bana beddua ettiğini duyunca 'olamaz' dedim çünkü ben onu kardeşim olarak görüyorum. Ona hiç sormadan hayatımdan çıkardım 3 sene boyunca. 

*Böyle çok oldu. Benden kopan hemen Hande (Yener) ile kucak kucağa. Delirmiyor muydum? Deliriyordum ama 'Yazık, Allah affetsin' diyordum. İnsanlar gitmişse gitmiştir. Şimdi Esra bunları hiç yapmadı. İçimden küfürler ettim ama duruşumu bozmadım. Aslında ben onun 1 sene önce engelini kaldırdım. Ama telefonumu değiştirdim arasın diye bekliyordum.

"BANA EVLİLİK TEKLİF EDECEĞİNİ CENGİZ SEMERCİOĞLU'NDAN ÖĞRENDİM"

*Okan'ı görür görmez 'bununla evlenirim' dedim. Okan Kurt hasta Galatasaraylı, deli gibi mesajlaşıyor. 'Ulan bu ne be' dedim. Baktım 2 gün sonra Cengiz Semercioğlu yazısında 'Okan Kurt pankartını açtıramadı Beşiktaş maçında' diye. Çok üzüldüm ben. Üzerinden 8 yıl geçti, o günden sonra 'bir kahve bile içer misin' diye sormuyor. 

*Benim kendi davalarım sürüyor. Onlar da alınıyor satılıyor. Okan'ın borçları düzene girdi Allah'a şükür. 

*Hepimizin geçmişinde haciz travması var, kızım bunu yaşasın istemedim. Evimize haciz geldiğinde kızım 4.5 yaşındaydı bir günde çocukluktan genç kızlığa geçti. Devlet memuruyla çok işim yok, bana yapılan çirkin. Benim oturduğum yuvam orası, ofis değil. Haciz işlemi sırasında evime çok zarar verdiler.

"OKAN'LA TEKRAR EVLİLİK OLMAZ"

"Okan'la tekrar evlilik olmaz, böyle güzel. İstemiyorum hiçbir şey. Okan böyle şeyleri sormuyor, umuru bile değil. Ben kavga dövüş falan sevmem. Kocamın birisiyle kırıttığı falan kulağıma gelmedi.

*Bizimki sevgisizlikten bir boşanma değildi zaten. Ben bir de hayatta barışmazdım zaten. Bir iki gezdim, kafam rahattı.

"8-9 AYDIR TEK BAŞIMA YATIYORUM"

*Bize şimdi yeni yatak yapıldı. Hira, ben ve Okan beraber yatıyoruz. Onlar beraber takılıyor ben odama çıkıyorum. 8-9 aydır tek başıma yatıyorum yani.

*Okan, boşanma sonrası 'senin yere düşen yüzünü kaldıracağım' dedi. Okan'ın benim ailemle arası pek parlak değil. Bana küçükken bakan teyzem hastanede yatıyordu Okan bir telefonla özel hastaneye aldırdı.

"ÇOCUK İSTİYORUM"

*Ben çocuk istiyorum. Hira önceden yanaşmıyordu. Daha bir 10 senesi var. Okan'a kalsa 5-10 tane olacak. Kocam için değil de Hira'ya bir kardeş yapabilirim."

IVANA SERT'İN ÖDÜL ALMASI

Ivana çok güzel, çok tatlı. Ekrana çok yakışıyor ama sahne mahne çok büyük işler. O bir heves. En İyi Çıkış ödülü normal mi sizce? Bu sene çıkan Reynmen var, Ben Fero var, Zeynep Bastık var. Norm Ender var. 

"BEN AHMET KAYA ŞARKILARI SÖYLEME HADDİNİ KENDİMDE GÖRMÜYORUM"

Hakkını yemiyorum. 2 sene önce benim adımı da geçirmişsin kezban gibi diyerek. Sen böyle kezbana kurban ol. Victoria Beckham yavrum. Ben bile Reynmen'in bestecisinden şarkı alıp seslendirdim. Ben Ahmet Kaya şarkılarını söyleme haddini kendimde görmüyorum. Çok güzel, çok şeker kadın ama televizyon için yaratılmış. Ivana, böyle Türkçe konuşmanın sempatik olduğunu düşünüyor ama değil.

BEN FERO BENİ ARAYIP 'ABLA TELİF İSTERSİN DİYE KORKTUM' DEDİ

*İzmir'de konsere gittim rezillik yemin ederim. 4-5 yaşındaki veletler bana, 'Sen Ben Fero'daki Demet Akalın mısın?' deyip bana onu soruyorlar. Bana Demet Akalın şarkısında Ben Fero mesaj attı. Abla ben şarkının adını 'Demet Akalın' koyacaktım da telif istersin diye korktum' dedi. Ben de saçmalama be hatta klibe bile gelirim dedim. 

"RAP OKUYAMADIM AĞZIMA YAKIŞMADI"

*Ben Fero ve Zeynep Bastık'ın ödül almayı hak ettiğini düşünmüyorum. Pop müzik bitti diyorlar biz her hafta sonu çalışıyoruz. Ben rap okuyamadım, benim ağzıma yakışmadı. 

*Hülya Avşar'la aralıksız 40 gün program yaptığımızı biliyorum.

*Okan Kurt bir tek Tarkan ile fotoğraf çekilmeme bir şey demiyor

"ALIŞVERİŞE GİTMEME CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN BİLE ŞAŞIRDI"

"Telefondan sana saydıran kişi dışarıda seni gördüğünde sarılıp fotoğrafını çektiriyor. Bu sefer buraya (telefona) gerçekten çok takılmamak lazım diyorsun. Ben telefonumu şarjda bırakıp alışverişe gittim. Eve bir geldim Okan 'Cumhurbaşkanı seni arıyor' dedi. Allah dedim. Adam (Cumhurbaşkanı) bana ne dedi biliyor musunuz? 'İnanamıyorum alışverişi siz mi yapıyorsunuz?' dedi. Ben de 'Evet' dedim. 'Telefonunuzu bırakmışsınız' dedi. Adamcağız bile telefonumu evde bırakmama şaşırdı yani. Yol için tebrik telefonu açmıştı. Bizde Çeşme'deyiz ve ben her zaman evin alışverişini kendim yapıyorum. Sizlerde çocuklarınıza bunu öğretin"

"KERİMCAN DURMAZ İLE ARTIK GÖRÜŞMÜYORUM"

*Kerimcan'ın kendi tercihi. Ben tek başıma yaşamıyorum. O kadarı bana fazla geldiği için görüşmüyorum. Okan, Kerimcan'a takık boşandığımızda yanına gitmedi diye. 

Haber ile ilgili metin girin!.

DEMET AKALIN'DAN MASTERCHEF YORUMU

Benim bütün yemeklerim, masaj saatlerim MasterChef'e uygun gidiyor. Patrona söyleyelim bunu 7 gün filan yapmalı. Suna benim arkadaşım. Bize yemek yapmıştı birkaç kere. Kahvaltıya çağırdı bizi. Yasin de duymuş, geldi 'buuum' diyor. Çok samimiler. 

Ben bütün şefleri çok seviyorum ama Mehmet Şef çok enteresan değil mi. Instagram'da hikaye atıyorum ama çok garip bir aurası var. Çekime çok çağırıyorlar ama gidemiyorum. Okan salmıyor, oradaki bir çocuk var Okan onu kıskanıyor. O elenirse gideceğim. Hiç de tuttuğum bir çocuk değil. Tarih hocam vardı, onun gözüne gireyim diye 4'leri 8-9 yapmıştım. Onun gibi Mehmet Şef.

"HANDE YENER'İN KREDİSİ BENDE ÇOK FAZLA"

Bizim Hadise ile aramız iyi. Hadise ile dertleştiğimiz sırlarımızı paylaştığımız zamanlar oldu. Esrpiler havada uçuştu, geçti bitti. Gündem değiştireyim diye Hande özlüyorum seni dedim. O da hiçbir şey demedi. Hande Yener'in kredisi bende çok fazla. Hande Yener'e 'Sen Harbiye'de konser ver, organizasonu ben yapacağım' dedim

Haber ile ilgili metin girin!.

"İlk kez birinin ekmeğiyle oynadım, Merve Özbey'in çıkış şarkısını aldım. Ben sadece şarkı konusunda kıskançlık yaparım

*Tek taş yüzüğüme yatırım aracı olarak bakıyorum. Demet Akalın  olmanın hiçbir zorluğu yok. Bir daha dünyaya gelsem Demet Akalın olmak isterim. 

*Hayatta affedemeyeceğim tek şey yalan. Yalan söyleyemiyorum ben, kikiyordum. Yalan söyleyemediğim için bana patavatsız diyorlar.

*Gereksiz kıskançlık sevmiyorum, beni yoruyor. 

*Magazin dünyasında görüştüğüm tüm arkadaşlarıma güveniyorum. Güvensizlik gibi bir şey yaşamıyorum. Zaten her şeyimi anlatıyorum, her şeyim ortada. Çok güvendiğim için çok hayal kırıklığına uğruyorum.

*Eskiden çok alışveriş yapıyordum, şimdi kendimi durduruyorum

MEHMET ŞEF CANLI YAYINA BAĞLANDI

Şef Mehmet Yalçınkaya: Kendilerini çok seviyoruz. Sofralarınızı görüyoruz, bir gün sizi stüdyoda bekliyoruz. Belki ileride MasterChef Celebirty yaparız. Orada görmek istiyoruz. Sizden sözünü almak istiyorum. 

Haber ile ilgili metin girin!.
İBRAHİM ERKAL'IN PROJESİNDE ŞARKI OKUYACAĞIM

Bülent Özdemir'in albümünde 'Cennet'i okudum. İbrahim Erkal'ın projesi olacak, orada bir şarkı okuyacağım. Hayattayken böyle bir şey düşünmüş. İbrahim Erkal'ın benimle ilgili vasiyetine inanamadım. Ben daha dün sorabildim. Bana hangi şarkıyı uygun gördü yazdı diye. 

OKAN KURT CANLI YAYINA BAĞLANDI

Demet Akalın'ın hayat arkadaşı Okan Kurt Gel Konuşalım yayınına canlı bağlantı yaptı. Akalın ile ilişkilerine dair konuşan Kurt, burada ilginç bir anıyı da paylaştı. Kurt, Akalın'ın markalı bir ayakkabısının Çeşme'de köpek tarafından çalındığını söyledi

Okan Kurt'un açıklamaları şu şekilde

Ne kıyafete, ne televizyon programına karışıyorum. Onlar milattan önceydi. Artık karışacağım bir durum da yok. Eskiden olanları yeniden yapmıyorum. Olgunlaştık galiba, 6 yaşında kız çocuğumuz var. Kardeş ile ilgili yorumu ben yapmıyorum. Bu konuda tam yetki Demet hanımda. 

İlk 2 ayda yemekleri yedik. 3. ayda o yemekler bitti. O aralar bayağı et sote yedik. 2011 Kasım-Aralık'ta yedim ondan bu yana yok. 

Bir tane ayakkabısı vardı markalı. Ayakkabıyı köpek çaldı Çeşme'de. Dünyanın en mutlu adamı oldum, terlikten kurtulamıyoruz yoksa. 

Merve Özbey'in nikah şahidi olacağım. Gülşen şarkıyı hediye etmiş bana (Hayalet). Çay takımı alıp gidecek halim yoktu. Sıla benim için çok kıymetli. Sıla kendisi için ayırdığı şarkıyı yanlış anlaşılır diye bana verdi. Şarkı isterken 'Bu Hira'nın annesi bir Sıla şarkısı okumayacak mı?' diyorum. Ama herkesin de nikah şahidi olamam ya. 
 

Etiketler: demet akalın