Demet Akalın bebek plasentası mı yedi? Konuşulan iddiaya ünlü şarkıcıdan yanıt

Star TV ekranlarında Alişan ile birlikte sabah programı sunan ünlü şarkıcı Demet Akalın, 'Bebek plasentası yedi gençleşti' iddialarıyla gündeme geldi. Bu konu üzerine sosyal medyadan açıklama yapan Demet Akalın 'bebek plasentası' iddialarına sert şekilde tepki gösterdi. 

Yayınlanma Tarihi: 02.03.2021 09:53
Değiştirme Tarihi: 02.03.2021 09:53
Demet Akalın bebek plasentası mı yedi? Konuşulan iddiaya ünlü şarkıcıdan yanıt

Demet Akalın, kendisiyle ilgili ortaya atılan şoke edici iddiayla ilgili sosyal medya hesabından bir yanıt verdi. Gençleşmek için bebek plasentası yediği iddia edilen Demet Akalın, bu söylentilere şu yanıtı verdi. 

"Kafayı mı yediniz? Allah akıl fikir versin size. Yani gerçekten inanamıyorum. 'Bebek bir şeyi mi yiyorsun?' diyorsunuz. Ne diyorsunuz? Türkçe konuşun! Kafayı mı yediniz? Ben seneler sonra kelle paçayı zor yemişim. Cilt bakımını da artık evde kendim yapıyorum. Kendinize gelin... Kim yaptırıyor bunları merak ediyorum, tahmin ettiğim kişiyse Allah seni zaten benzetmiş, Allah'ın cezası"

BEBEK PLASENTA NEDİR?

Demet Akalın ile yeniden gündeme gelen plasenta, pek çok kişi tarafından internette aratılmaya başlandı. Bebek plasentası yeme olayı ilk kez karşılaştığımız bir şey değil... Dünyaca ünlü isimler, bu yönteme başvurduklarını pek çok kez itiraf etmişti. Peki plasenta nedir? Plasenta, hamilelik boyunca anne ile bebek arasındaki besin alışverişini sağlayan, rahim içerisinde bebekle birlikte büyüyen ve doğumdan hemen sonra vücut dışına atılan geçici bir organdır. Anne karnındaki bebek, gebelik boyunca göbek kordonu vasıtasıyla plasentaya bağlı olarak yaşar. Doğumdan sonra göbek kordonunun kesilmesiyle bebeğin plasenta ile olan bağı sona erer.

KIM KARDASHIAN BEBEĞİNİN PLASENTASINI YEMİŞTİ

2015 yılında oğlu Saint West'i dünyaya getiren Kim Kardashian bebeğinin plasentasını yediğini açıklamıştı.Daha önce Tom Cruise'un "bebeğinin plasentasını" yediğinin öğrenilmesinden sonra ünlüler arasında moda olduğu ve hatta başka plasentalara para ödenerek alındığı ortaya çıkmıştı.

Hayatının her anını reality show olarak ekranlara getiren ve bundan para kazanan Kim Kardashian kendi blogundan yaptığı açıklamasında doğum sonrası depresyondan korunmak amacıyla bebeğinin plasentasını günlük olarak hap şeklinde aldığını açıkladı.