Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Demet Akalın'dan flaş Deniz Seki açıklaması! Aramızda Kalmasın'a konuştu

Demet Akalın'dan flaş Deniz Seki açıklaması! Aramızda Kalmasın'a konuştu

"Eğer gerekli izinler alınırsa Deniz'le aynı klipte oynamak isterim" dediği yönünde iddialar ortaya atılan Demet Akalın bu haberleri yalanladı. Akalın hakkındaki eleştirilere yanıt verdi.

15.12.2015 11:47

Pop müziğin kraliçesi Demet Akalın "Aramızda Kalmasın" programına telefonla bağlandı kendisi ile ilgili yapılan eleştirilere yanıt verdi. Akalın, cezaevindeki meslektaşı 'Deniz Seki ile aynı klipte rol almak isterim' dediği yönündeki iddiaları yalanladı. 

Akalın'ın , "Eğer gerekli izinler alınırsa Deniz'le aynı klipte oynamak isterim" dediği iddia edilmişti.

Ünlü şarkıcı "Biz geçen Cuma Berkay'ı dinlemeye gittik. Gece 3'ü geçiyordu. Basındaki arkadaşlar "Deniz Seki'yi ziyarete gidecek misiniz" sorusu yöneltti, bende 'izin listesindeyim' dedim" diye konuştu. 

Bu konu ile ilgili asla yanlış anlaşılmak istemediğini söyleyen Akalın," Arkadaşımın mağduriyetinden böyle bir şey sağlayamam. Gazeteci arkadaşlar beni yanlış anlamışlar" dedi.

'Çirkin' yakıştırması

Sosyal medyayı aktif bir şekilde kullanan Akalın, kendisi ile ilgili yapılan olumsuz yorumlara çok fazla takılmadığını söyledi. 

Geçtiğimiz günlerde bir takipçisinin "Bu çirkinlikle nasıl böyle güzel bir hayat yaşıyorsun" yönündeki eleştirisine verdiği, "Düşün bir de güzel olduğumu… Ya güzel olsaydım, kimbilir nasıl bir hayat yaşayacaktım?" cevabı da çok konuşulan şarkıcı, "Ben sosyal medyayı okuyup diğer ünlüler gibi sinir hastası olmuyorum. Güzel verdim ama cevabı" diye konuştu.

"Kızımla ilgili de eleştiriler yapılıyor" diyen Akalın, "İnanın öyle bir çocuk yetiştiriyoruz ki.... Oyuncakçıya gidince çocuklar normal olarak herşeye saldırır. Hira bütün bebeklere bakıp geri bırakıyor. Bu kadar gözü tok bir çocuk olamaz" diye konuştu.

"Tek taşlarımı kendim aldım"

Demet Akalın canlı yayında sürpriz bir itirafta daha bulundu. Geçtiğimiz günlerde tek taş yüzüğü ile poz veren ve bu fotoğrafını Instagram sayfasında yayınlayan şarkıcı, canlı yayında sürpriz bir itirafta bulundu.

"Bütün tek taşlarımı kendim aldım. Kendim aldıktan sonra kimseye hesap vermek zorunda değilim" diyen Akalın, "Bana zaten görgüsüz diyorlar. Desinler evet görgüsüzüm. Çok güzel bir iş yapıyorum. Çok sevdiğim mesleği yapıp çok güzel paralar kazanıyorum" diye konuştu.

Tek taşlarını kendisinin aldığını söyleyen şarkıcı, 'Eşin sana tek taş almıyor mu' yönündeki soruya ise, "Okan bana alyans aldı. Mücevher alır ama kendi paramla alınca daha kıymetli oluyor" dedi..

İkinci çocuk açıklaması

Demet Akalın ikinci kez anne olup olmayacağı yönündeki soruya ise, "Hira tak başına kalacak ve tek başına büyüyecek" dedi.

Yorumlar | 0
üye profil