Demet Akalın'a Deha Bilimlier sorusu! 'O kadar büyütecek bir durum yok'

Geçtiğimiz günlerde uakın arkadaşı Deha Bilimlier ve eski modacısı Gülşah Saraçoğlu'nun 'yasak aşk' yaşadıkları iddialarıyla ilgili konuşan Demet Akalaın, önceki akşam Etiler'de sahne aldığı mekandan çıkarken görüntülendi. Gazetecilerin sorularını geçiştirmeye çalışan Akalın, "O kadar büyütecek bir durum yok" ifadelerini kullandı.

Yayınlanma Tarihi: 10.01.2022 09:44
Değiştirme Tarihi: 10.01.2022 09:44
Demet Akalın'a Deha Bilimlier sorusu! 'O kadar büyütecek bir durum yok'

Ünlü şarkıcı Demet Akalın, geçtiğimiz günlerde yakın arkadaşı Deha Bilimler ve eski modacısı Gülşah Saraçoğlu'nun yasak aşk yaşadıkları iddialarının sorulması ve sosyal medyadan Deha Bilimlier'in aile fotoğrafına destek yorumu yapmasının sorulması üzerine konuşmuştu.

Akalın, konuyla alakalı, "Ben çok üzüldüm, çünkü iki tarafı da uyarmıştım ben geçen sene. Daha çok hanım tarafını uyarmıştım. Deha'nın eşi Aslı benim çok yakın arkadaşım, onlar yine bu durumu atlatırlar. Tam yeni yıla girerken çok sevimsiz bir durum oldu, ben iki gündür uyuyamıyorum. Ben çok etkilendim" demişti.

"KENDİ BİLECEKLERİ İŞ" 

"Barıştırma konusunda sizin bir adımınız oldu mu?" sorusuna ise "O onların kendi bileceği bir iş, aile işine ben karışmam ama ben dün Aslı ile birlikteydim" cevabını vermişti. Bu sırada röportaja dahil olan Okan Kurt ise "Aslı da, Deha da bizim kardeşimiz, mutlu yuvalarını kurtaracağız. Olan bir şey yok zaten" diyerek konuyu kapatmıştı.

Bunun üzerine Demet Akalın ve Gülşah Saraçoğlu, birbirlerini sosyal medyada takipten çıkarmıştı. Ünlü popçu, bu olayın içine dahil olmak istemediğini "Artık beni bu olaylardan bir salın!" sözleriyle açıklamış, "Evet, 'Sahneye gitme, rica ediyorum. Kulislerde olmayın' dedim. Bunu nasıl çekip ilişki olayına getirdiler şaşkınım. Gülşah işinde başarılı, bunu hep hatırlamalı hiç unutmamalı! Bir dost hatta eski bir dost" şeklinde konuşmuştu.

DAVA AÇACAĞINI AÇIKLADI 

Şaraçoğlu ise, kendisini Deha Bilimlier konusunda uyardığını söyleyen Akalın'a yüklü bir dava açacağını 'Magazin Masası' ekibine açıklamıştı. Programda, modacının yaşananlardan dolayı çok üzgün olduğu ve telefonda ağladığı belirtilmişti. Tüm bu yaşananların ardından sahnelerin aranılan ismi Demet Akalın, önceki akşam Etiler'de sahne aldığı bir mekandan çıkarken basın mensuplarıyla karşılaştı.

"TRAFİĞİ FELÇ ETTİK" 

Şarkıcı, muhabirlerin "Gülşah Saraçoğlu size dava açmış" demesi üzerine, "Arkadaşlar trafiği felç ettik. Ne güzelsin Beşiktaş!' diyerek konuyu geçiştirmeye çalıştı. Ünlü popçu, Deha Bilimlier'in eşi Aslı Bilimlier'in boşanma davası açıp açmadığının sorulması üzerine ise, "O kadar büyütecek bir durum yok, abartmayın. Teşekkürler" yanıtını vererek aracına bindi.

İlgili Sayfalar: Magazin