Defne Samyeli'nin tatil pozları sosyal medyayı salladı

Koronavirüsü atlatan Defne Samyeli, soluğu İzmir-Dikili'de aldı. Denizin ve güneşin keyfini çıkaran Samyeli, tatil pozlarını da takipçileriyle paylaştı

Yayınlanma Tarihi: 24.09.2021 17:25
Değiştirme Tarihi: 24.09.2021 17:25
Defne Samyeli'nin tatil pozları sosyal medyayı salladı

Eski spiker ve Türkiye güzeli Defne Samyeli'nin koronavirüs testi pozitif çıkmıştı. Haberi sosyal medya hesabından açıklayan ve aynı ortamda bulunduğu kişileri test yaptırmaları konusunda uyaran Samyeli, geçtiğimiz günlerde virüsü yendiğini duyurmuştu.

Koronavirüs sonrası kendine vakit ayıran Defne Samyeli, dinlenmek için İzmir'e gitti. Dikili'de tatil yapan 49 yaşındaki Samyeli, bol bol güneşin keyfini çıkarıyor.

Tatilinden kesitler yayınlamayı ihmal etmeyen Defne Samyeli'nin deniz kıyısında verdiği pozlar, kısa sürede takipçilerinden yoğun ilgi gördü.

Haber ile ilgili metin girin!.

"KARANTİNAM BİTTİ"

Öte yandan koronavirüsü atlattığını sosyal medya hesabından duyuran Samyeli, "Covid gitti, karantinam bitti. Benimle ilgilenen tüm sevdiklerime teşekkür ederim. Çok özel bir buluşmayla ilk misafirimi ağırladım. Aileen bizimle çalışmaya geldiğinde Deren 5 yaşındaydı. Tam 14 yıl çocuklarıma ikinci bir anne, bana kardeş oldu. Ne zamandır görmüyordum, anılar canlandı, gözler doldu. Sevgi ne güzel şey. Canım Aileen..." ifadelerini kullanmıştı.