Defne Samyeli'nin sert sözlerine Mustafa Sandal böyle yanıt verdi: Saymadım ama...

Hayatını anlattığı kitabıyla magazin gündemine damga vuran Mustafa Sandal'ın, bu kitapta Defne Samyeli'yle ilgili yer alan bir anektodu tartışma yarattı. 

Yayınlanma Tarihi: 14.01.2020 12:24
Değiştirme Tarihi: 15.01.2020 10:37

Defne Samyeli dün yaptığı açıklamayla Mustafa Sandal kitabında yer alan bu ifadeler nedeniyle yargı yoluna gidebileceğinin sinyalini vererek, "Dilerim Mustafa Sandal bu duruma bir netlik kazandırır da 25 senede topu topu 4 kez gördüğüm bir sanatçı arkadaşıma dava açmak durumunda kalmam" dedi.  

Samyeli'nin bu sözlerine de Mustafa Sandal'dan yanıt geldi. 

"Defne hanım doğru söylüyor olabilir. Saymadım ama 4 kez görüşmüş ve ben yanlış yorumlamış olabilirim. Ancak, kitabı okuyunca tam olarak neye bozulduğunu da pek anlamış değilim. Keza, altını çizmek isterim ki, onun net ve kararlı duruşundan ötürü zaten bir ilişki yaşayamadığız yazıyor, yaşadığımız değil! 26 yıl önce annemin yanında görüşmekten çekinmediği için, şimdi çekinebileceğini tahmin edemedim ve küçük bir anektod olarak kitapta asla rencide etmeden kendisine yer verdim. Aslında; o paragraf bir özeleştiriydi, okuyunca bunu çok net göreceksiniz. Öyle ki, 1 ay önce proje amaçlı özel bir yemekte Polat Yağcı'nın yanında 'Kitapta benden de bahsettin mi?" diye soran da kendisiydi. Şaşkınım ama yine de bir hanımefendi öyle diyorsa öyledir ve tartışmaya kapanmıştır, saygı duymak gerekir. Kendisine, birkaç gün önce çıkardığı single'ında da başarılar dilerim."

DEFNE SAMYELİ MUSTAFA SANDAL'A NE DEMİŞTİ?

Mustafa Sandal'ın kitabında 25 yıl önce ilişki yaşadığımıza, benim bir de 'ilişkiyi gizli yaşamak istemediğim için' onu terkettiğime dair tamamen gerçek dışı bir iddiaya uyandım bu sabah. Mustafa Sandal'ın hayatının dikkat çekmesi için adıma gerek var mıydı, bilemedim. Dilerim kendisi bu duruma netlik kazandırır da, 25 senede topu topu 4 kez gördüğüm bir sanatçı arkadaşıma dava açmak durumunda kalmam.