Defne Samyeli'nin sahnede tercih ettiği kıyafetin dekoltesi olay oldu!

Bir süredir tatilde olan ve tatil pozlarıyla gündeme gelen Defne Samyeli bir derginin kutlama yemeğinde sahne aldı. Defne Samyeli'nin sahne için yine cesur bir tercihte bulunması gözlerden kaçmadı.

Yayınlanma Tarihi: 14.12.2021 09:34
Değiştirme Tarihi: 14.12.2021 09:35
Defne Samyeli'nin sahnede tercih ettiği kıyafetin dekoltesi olay oldu!

Bir süredir Kosta Rika'da tatilde olan ve buradan yaptığı tatil paylaşımlarıyla dikkat çekeh 49 yaşındaki Defne Samyeli ayağının tozuyla ülkeye döndü.

Bir süredir şarkıcılık kariyerine ağırlık veren Defne Samyeli bir derginin davetinde sahneye çıktı. Sahnede cesur elbiseler tercih eden Samyeli'nin derin göğüs dekolteli elbisesi olay oldu.

Şarkı söylediği anlar sosyal medyadan paylaşılan Samyeli, yine çok konuşuldu. Şarkıcının iddialı elbisesini bazı takipçileri beğenirken bazı takipçiler ise fazla dekolteli buldu.

Haber ile ilgili metin girin!.

TAKİPÇİLERİ İKİYE BÖLÜNDÜ

Bazı hayranlarının iddiası ise fazla dekolteden neredeyse Samyeli'nin hareket edemediği yönündeydi. Sosyal medyada takipçiler "Açılır korkusuyla kıpırdayamıyor" yorumlarında bulundu.

Bu yorumların tersine olumlu yorumlar da vardı. Samyeli'nin yaşına rağmen iddialı tarzına "Çok yakışmış" yorumları da yapıldı.

İlgili Sayfalar: Magazin