Defne Samyeli'nin kızı Deren Talu, Baran Tınaz ile beraber!

Sosyal medyanın gözü üzerine olan Defne Samyeli'nin kızı Deren Talu, yeni aşkını erkek arkadaşı sosyal medyadan duyurdu. Talu, bu ilişkisinden önce Kerim Sabancı ile birlikteydi ve bu birliktelik magazin gündemini oldukça meşgul etmişti. İşletmeci Baran Tınaz ile birlikteliği sosyal medyada ortaya çıkan Deren Talu, sevgilisinin paylaştığı gönderinin altına kalp işareti koyarak bu fotoğrafı beğendi.

Yayınlanma Tarihi: 30.05.2020 10:15
Değiştirme Tarihi: 30.05.2020 10:15
Defne Samyeli'nin kızı Deren Talu, Baran Tınaz ile beraber!

Defne Samyeli'nin büyük kızı Deren Talu, Umut Evirgen'in arkadaşı Baran Tınaz ile aşk yaşamaya başladı. Tınaz bu aşkı Instagram hesabından duyurdu ve son noktayı koymuş oldu. Çimler üzerinde Deren Talu'nun olduğu fotoğrafta, minik bir köpek ile poz veren çiftin aşkının ne zaman başladığı ise bilinmiyor.

Ayrıca Fenerbahçe Kongre Üyesi de olan Baran Tınaz, Tuba Büyüküstün'ün eski sevgilisi Umut Evirgen'in de yakın arkadaşı. Öte yandan 23 yaşındaki genç kız, özel hayatına dair çok sayıda soruya yanıt vermişti ve en dikkat çeken soru “Sence de fazla iddialı ve açık giyinmiyor musun?” olmuştu, genç manken Deren Talu, bu soruya “Hayır” cevabını vermişti. Bu ikilinin ilişkilerine ne zaman başladığı ise merak konusu...

Haber ile ilgili metin girin!.

Haber ile ilgili metin girin!.

DEREN TALU KİMDİR?

Manken, sunucu ve eski Türkiye güzellerinden Defne Samyeli ve Mimar Eren Talu'nun kızı olab ve 1996 yılında ABD'de doğan Deren Talu, lise eğitimini ENKA Okulları’nda tamamlayan Deren Talu, üniversite eğitimini ise Los Angeles’ta aldı. Manken olmayı isteyen Deren Talu, bu yoldaki ilk adımını Atıl Kutoğlu’nun defilesinde attı.