Defne Samyeli'nin ev sahibi konuştu: "Kirayı ödüyorsa dekontu nerede?"

Defne Samyeli, ev sahibi Yusuf Araz'ın, “1.5 yıldır kira ödemiyor” sözlerine karşılık 50 bin liralık manevi tazminat davası açmıştı. Araz'ın tepkisi ise gecikmedi, “Madem kirasını ödüyor, dekontu nerede? İspatlasın, özür dileyeceğim ve 50 bin lirayı ödeyeceğim.”

Yayınlanma Tarihi: 15.07.2020 10:50
Değiştirme Tarihi: 15.07.2020 10:50
Defne Samyeli'nin ev sahibi konuştu: 'Kirayı ödüyorsa dekontu nerede?'

Ünlü şarkıcı Defne Samyeli, 8 yıldır Kemerburgaz’daki Pasifik Villaları’nda ikamet ediyor. Ünlü ismin ev sahibi Yusuf Araz, 1.5 yıldır kirasını alamadığı gerekçesiyle icra takibi başlatmıştı. Yaptığı itirazla takibi durduran Samyeli, basında çıkan haberler üzerine de “gerçek dışı açıklamalarla adını karaladığı ve iftira attığı” iddiasıyla ev sahibine 50 bin liralık tazminat davası açtı.

İşte Yusuf Araz'ın bu davayla ilgili açıklamaları: 

“Defne Hanım, paramı istediğimde ‘Eski eşim Eren Talu’dan iste’ diye cevap veriyor. Eren Bey’e gittiğimde ‘Sen Defne’ye git’ diyor. Ben de icra takibi başlattım. Defne Hanım iftira attığımı iddia ederek tazminat davası açmış. Ben öyle bir saygısızlık yapmadım. Onun gibi değerli, kültürlü ve bilgili bir kadının kirasını ödememesini yadırgıyorum. Madem kirasını ödüyor, dekontu nerede? İspatlasın, özür dileyeceğim ve 50 bin lirayı da ödeyeceğim.” 

Haber ile ilgili metin girin!.(Hürriyet)