Defne Samyeli güzelliğiyle büyüledi

Son dönemde şarkıcılık kariyeriyle ön planda olan eski haber spikeri ve oyuncu Defne Samyeli, 18 yaşındaki kızı Derin Talu ile Bebek Otel’den çıkarken objektiflere yansıdı. Talu hızlıca arabaya doğru yönelirken, Samyeli basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

Yayınlanma Tarihi: 30.06.2022 14:08
Değiştirme Tarihi: 30.06.2022 14:08
Defne Samyeli güzelliğiyle büyüledi

Defne Samyeli, önceki gün Bebek'teydi. Kızı Derin Talu ile arabasına binmeden önce açıklama yapan 49 yaşındaki güzel, “Arabam gelene kadar konuşalım. Sabah erkenden çekimimiz var. Derin’in kapak çekimi var, benim de başka bir çekimim var. Şimdilik söyleyemiyorum” dedi.

"KASLARIMIZ KUVVETLİ KALSIN DİYE KONSER VERİYORUZ"

Konser maratonundan bahseden ünlü isim, “Bodrum sahnelerimiz olacak. Onun dışında yine Alaçatı ve Göcek’te sahnelerimiz var. Kış dönemine hazırladığımız projelerimiz de var, sürpriz. Bir yandan kaslarımız hep kuvvetli kalsın diye devamlı konser veriyoruz” şeklinde konuştu.

"ÇOK ÖZENİYORUM, KARŞILIĞINI ALIYORUM"

Sosyal medya hesabından paylaştığı iddialı sahne kostümleri ve bikinili pozları hakkında Samyeli, “Çok özeniyorum hem kendime hem de yaptığım işe. Onun da karşılığını alıyorum. Repertuarı devamlı yeniliyorum. Her gece üzerine çalışıyorum” ifadelerini kullandı.

"KENDİNİZE BAKARSANIZ, VÜCUT KARŞILIĞINI VERİYOR"

Instagram'da 850 binden fazla takipçisi bulunan güzel şarkıcı, “Sosyal medyadan bayağı yorum geliyordur, formunuzu nasıl koruduğunuza dair. Var mıdır bunun bir formülü?” sorusuna şu yanıtı verdi:

 

"Kitap yazıyorum. Benim amaçlarımdan bir tanesi ilham ve motivasyon kaynağı olabilmek. Onu da yaptığıma inanıyorum. Çünkü çok olumlu tepki alıyorum ve ona da seviniyorum. Hayatta kendinize bakarsanız, vücut bunun karşılığını kesinlikle veriyor. Bununla ilgili kitap yazıyorum, bitmek üzere."

KİM DER 50 YAŞINDA DİYE!

Öte yandan geçtiğimiz gün Bebek'te sabah sporu yaparken görüntülenen Defne Samyeli, bir yandan da görüntülü görüşme ile işlerini halletti. Telefonunu bir an olsun elinden düşürmeyen Samyeli, "Vakti iyi değerlendirmek gerekiyor. Malum işler yoğun" diyerek, yürüyüşüne kaldığı yerden devam etti.

1 Temmuz'da 50'nci yaşına girecek olan 1972 doğumlu şarkıcı, tüm bakışları üzerinde toplarken, fit haliyle gençlere taş çıkarttı.

(Milliyet) 

İlgili Sayfalar: Magazin