Defne Samyeli: Anne olmak benim tercihim değildi!

Güzelliği ve fit vücuduyla kendinden söz ettiren Defne Samyeli, katıldığı bir programda anneliğinden, mesleğine kadar birçok konuda çarpıcı açıklamalar yaptı. 

Yayınlanma Tarihi: 19.11.2020 14:32
Değiştirme Tarihi: 19.11.2020 14:32
Defne Samyeli: Anne olmak benim tercihim değildi!

TRT Müzik'te yayınlanan 'İpek Açar'la İpek Yolu' programının bu haftaki konuğu Defne Samyeli.  Ünlü isim, pandeminin ilk günlerinde gerçekleşen karantina dönemi hakkında, "Önce 'en sonunda kendime vakit ayırdım' diye sevindim. Spor, müzik dersleri, şan dersi derken 1,5 ay sonra depresyon başladı, motivasyonum bitti. Pijamalarımla kanepede çekirdek yedim" dedi.

"İYİ Kİ GENÇ YAŞTA..."

iyi ki genç anne olduğunu da belirten Samyeli, "Anne olmak benim tercihim değildi ama beni o kadar değiştirdi ki, bir tarafım 4-5 çocuk daha yapardı. Bizim yaşlarımızda kız arkadaştan alabileceğin her şeyi onlardan alıyorsun. Sırtımı yaslayabileceğim bir destek olarak, en yakın dostundan alabileceğini onlardan alıyorsun, yeri geldiğinde annelik de yapıyorlar sana aslında" açıklamasını yaptı. 

ANNESİYLE MACERASI 

TRT'nin kendisi için apayrı güzellikte bir önem taşıdığını belirten Samyeli, TRT Radyo Sınavları'na girdiği dönemi şu sözlerle anlattı:  "Konservatuara girmek istiyordum, annem desteklemedi. Sonra sınavlar açılmış, TRT Radyo sınavları. O kadar çok istedim ve ağladım ki, beni başından atmak için sınava getirdi, çok istiyordum çünkü! 6-7 yaşındaydım. O yaşta 'Gündüzüm Seninle Gecem Seninle'yi söyledim, 'olmaz' dediler. 'Atatürk Ölmedi Yüreğimde Yaşıyor'u söyledim ve sınavı geçtim. Kendimi bildim bileli şarkı söylüyorum, haber sunarken de söylüyordum."

Haber ile ilgili metin girin!.