Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Davut Güloğlu Sıla'ya Dava Açtı

Davut Güloğlu Sıla'ya Dava Açtı

Sıla'dan sonra Davut Güloğlu da kendisine sarf edilen sözler için dava açtı. Ünlü şarkıcı haberi sosyal medyadan duyurdu.

09.10.2016 13:32

Davut Güloğlu'ndan karşı hamle Sıla'nın, kendisine hakaret ettiği gerekçesiyle suç duyurusunda bulunduğu Davut Güloğlu'ndan karşı hamle geldi.

TWITTER'DAN DUYURDU
Davut Güloğlu bu gelişmeyi sosyal medya hesabından böyle duyurdu: "Benim ifadelerimde son sözüm röportaj da izlendiği üzere vatanına hizmet etmeyen diyerek başlıyordu. Beni bu sözüm üzerinden şikayet ederek dava açan Sıla'nın bu sözlerimi üzerine alarak kendini hainlerin arasına katması anlamına geliyor. Neden böyle bir şey yaptığını anlayamıyorum. Lakin röportaj da söylediğim gibi bu camia içinde herkesin nerelerde ve kimler için hizmet edip çalıştığını çok iyi biliyorum. Biz vatan, millet ve İslam sevdamızı her şeyden üste tutmaya devam edeceğiz. Konumumuz ne olursa olsun halk için Allah için devlet için aşk için haykırmaya devam edeceğiz. Bu yüzden hakkın yolunda hak için söylemiş olduğum sözlerimden asla geri adım atmayacağım. Bu sebepten sanatçı Sıla'ya karşı herhangi bir şahsi kastım olmaksızın, sarf ettiği sözler için dava açtık. Milyonların bu topraklara düşman olanlara karşı buluştuğu Yenikapı mitingine şov diyenlerin niyetlerini ortaya çıkaracak ve gazetelerde televizyonlarda yaptıkları gibi sözlerinin anlamını değiştirmek ve yahut kıvırmak yerine mahkemede asıl niyetlerini öillet için öğreneceğim. Allah yar ve yardımcınız olsun. "

Yorumlar | 0
üye profil