Datça esnafı, bisikleti bozulan Şener Şen için seferber oldu

Usta oyuncu Şener Şen, soluğu Datça'da aldı. 80 yaşındaki Şen, mutfak alışverişi yapmak için dışarı çıkarken bisikletine binip çarşıya inmeyi tercih etti. Bu sırada bisikleti bozulan Şener Şen için esnaf yardıma geldi. 

Yayınlanma Tarihi: 18.05.2021 11:25
Değiştirme Tarihi: 18.05.2021 11:25
Datça esnafı, bisikleti bozulan Şener Şen için seferber oldu

Esnafın girişimleri sonucu bisikletin sorunu giderilirken ünlü oyuncu karşısında gazetecileri görünce şaşkınlık yaşadı ve 'sizin burad ne işiniz var' ifadelerini kullandı.

Haber ile ilgili metin girin!.

Milliyet'te yer alan habere göre Şen, "Bu nasıl meslek, sizleri merak ediyorum” şeklinde konuştu. Muhabirlerin "Uzun zamandır buralardayız sizinle karşılaşmadık" sözleri üzerine usta sanatçı, "İyi olmuş" karşılığını verip tebessüm ettirdi.

Haber ile ilgili metin girin!.

Medyada görünmek isteyen görünüyor zaten ifadelerini kullanan Şener Şen, görüntülenmekten hoşnut olmadığını aktardı. Şen, 'Benze sizlik malzeme' yok dedi. 

Haber ile ilgili metin girin!.

Usta oyuncu, "Şener Şen’i kim merak eder? Filmleri görüyorlar yeter. 80’e gelmiş adamız. Bizim artık paparazzilik halimiz mi var?" ifadelerini kullandı.

Haber ile ilgili metin girin!.

"Siz buranın en boş zamanında neden geldiniz?" diyen Şen, "Burası en kesat yer. Bodrum’a gidin" diyerek, gazetecilere takıldı. Sağlık durumu hakkında yöneltilen soruya sanatçı, "Görünüm şu an itibarıyla fena değil. Beş dakika sonra tırın altında kalabilirim" şeklinde konuştu.

Haber ile ilgili metin girin!.

"Sinema filmi yapmak istiyor musunuz?" sorusuna Şener Şen, "Bir şey yok. Gelirse neden yapmayayım? Beni ilgilendiren konu iyi proje" yanıtını verdi. Konuşacak birçok ünlü ismin olduğunu söyleyen sanatçı, "Şimdi benim gibi olan pek yok. Herkes konuşmaya can atıyor. Herkesin her konuda fikri var” dedikten sonra bisikletine binerek uzaklaştı.